sadsad x
asdasd

6-9 Yaş Evde Karakter Eğitimi Seti (6 Kitap)

Tire Kitap
60,00 TL
44,40 TL
%26 indirim
6-9 Yaş Evde Karakter Eğitimi Seti (6 Kitap) Hakkında Bilgiler
Türü: Din Eğitimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 205
ISBN: 9786059683319
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 6-9 Yaş Evde Karakter Eğitimi Seti (6 Kitap) Kısa Özet

  Evde Karakter Eğitimi 6-9 Yaş Eğitim Seti; Görgü Kuralları, Sevgili Peygamberim, İbadetlerimiz, Peygamber Kıssaları, Camileri Tanıyalım ve Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim olmak üzere 6 kitaptan oluşmaktadır.

  Tamamı renkli ve orijinal çizimleriyle dikkat çeken eserler, çocukların anlayabileceği dilde ve ilgilerini çekebilecek şekilde pedagojilerine uygun olarak hazırlanmıştır.

  "Sevgili Peygamberim" kitabında; Peygamber Efendimizin çocukluk yıllarından Veda Hutbesi'ne kadar olan hayatından kesitler sunuluyor.

  "Görgü Kuralları" kitabında ise; çocukların yapmaları gereken konular yer alıyor. Kitapta temizlik kuralları, sofra kuralları, doğa bilinci, trafik kuralları vb. birçok konu renkli resimler eşliğinde anlatılıyor.

  "İbadetlerimiz" adlı eserde; kelime-i şehadet, namaz, oruç, zekât ve hac ibadetleri hakkında bilgilere yer verilirken, kısa namaz sureleri de bulunuyor.

  "Peygamber Kıssaları" kitabında; Hz. Adem, Hz. Nuh, Hz. İbrahim, Hz. Musa, Hz. İsa ve Hz. Muhammed'in hayatından kıssalar çocukların ilgisini çekecek şekilde aktarılıyor.

  "Camilerimiz" adlı eserde ise; camilerin genel tanımı yapılırken, ayrıntılı olarak camilerin iç, dış ve diğer unsurlarına da yer veriliyor.

  "Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim"de ise; peygamberlere gönderilmiş kutsal kitaplar, Kur'an-ı Kerim'in inmesi, yazılması ve kopyalanması gibi konular irdeleniyor. Eserde aynı zamanda Kur'an-ı Kerim'e nasıl dokunulacağı ve okunulacağı konularına da değiniliyor.

6-9 Yaş Evde Karakter Eğitimi Seti (6 Kitap) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.