5 Yaş İngilizce Öğreniyorum

Beyaz Panda Yayınları

Gamze Dokumacı

69,00 TL
45,54 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
23,46 TL
5 Yaş İngilizce Öğreniyorum Hakkında Bilgiler
Türü: İngilizce
Sayfa Sayısı: 30
ISBN: 9786257123662
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
Gamze Dokumacı
Gamze Dokumacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 5 Yaş İngilizce Öğreniyorum Kısa Özet

   Sevgili Anneler, Babalar ve Eğitimciler;

  Okul öncesi dönem olarak adlandırılan 5 yaş, erken yaşta yabancı dil eğitimi için oldukça önemlidir. Bu yaşlarda çocuğunuzun öğrendiği yabancı dil sadece ilkokul, ortaokul, lise öğreniminde değil, üniversite hayatı ve sonrası içinde onu bir adım ileri taşıyacaktır. Unutmayalım ki bir lisan bir insandır.
  Kitapta; temel kavramlar, nesneler, hayvanlar, meyve ve sebzeler, renkler, sayılar, aile kavramları, mevsimler, vücudun bölümleri, alfabe gibi temel kazanımların oluşmasına destek olacak bilgi ve beceriler sunulmaktadır.
  Etkin görseller, eğlenceli bulmacalar, eşleştirmeler, tamamlama ve birleştirmeler, boyayarak kavramları öğrenme, aynı zamanda hem görsel-dikkat algısını geliştirmek hem de İngilizce yeni kelimeler öğrenmek için birçok etkinlik, çocukların bilişsel ve kavramsal yetileri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
  Bu kitap; İngilizceyi keyifle öğrenmeyi sağlamak, çocuğunuzla beraber aktiviteleri eğlenceli bir şekilde yapmak ve kalıcı izli bir dil öğrenimi sağlamak adına hazırlanmıştır.
  Keyifli ve verimli vakit geçirmeniz dileği ile…

  Filolog
  Gamze Dokumacı

 • 1. Hamur

5 Yaş İngilizce Öğreniyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.