sadsad x
asdasd
Büşra Yılmaz Alışveriş Listeme Ekle
- :) - , çok güzel bir kitap
5/ 5
- - , çooooooooooooooooooooooooook güzel
5/ 5
- - , kitap çok güzel herkesin okumasını tavsiye ediyorum
5/ 5
- Mükemmel - , Okurken aşırı eğlendiğim bir kitap. Tavsiye ederim.
5/ 5
- - , Gençlere hitap eden çok güzel bir arkadaşlık hikayesi. Okurken Oğuz ve Sinan'a çok güldüm. Almayı düşünenlere öneririm :)
4/ 5
84.25
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 496
ISBN 9786051730547
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
37,04 TL %45
bkmkitap.com
Fiyatı
20,37 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • 4N1K Kısa Özet

    Yaprak; küçükken, markette annesinden sürpriz yumurta istediği için bulgur reyonuna sıkıştırılıp çimdiklenenler, ilkokul önlüğünün altına eşofman giyip okula gidenler, yeşil silgisini diş izi yapanlar ve kırmızı kapaklı tüm dersler kitabının saman sayfalarını silerken yırtanlar kadar sıradan bir kız çocuğuyken; birlikte büyüdüğü dört çılgın erkek arkadaşı yüzünden akranlarından biraz farklı bir kız haline gelmiştir.

    Dünyası, on iki yıllık dostları, gamzeli kahramanı Ali, tek ideolojisi 3P (pizza, pijama, pislik) üzerine kurulu bir çılgın, Oğuz, sevgilisini kendi vesikalık resminden bile kıskanan demirli, Gökhan ve notları toplamda bile 100’e ulaşamayan çorap fetişisti tatlı çapkın Sinan’dan ibarettir. Kalbi dördüyle tıka basa dolu, hayatı onlarla rengarenk olduğu için aşka ne inancı vardır ne de ihtiyacı...

    Ama bir gün rutin (!) hayatı, doğum gününde gelen bir paket ile tümden değişir. Paketin içinde, gizemli bir aşıktan gelen, kızımızın asla giymeyeceği türden gösterişli bir elbise ve içinde de bir not vardır.

4N1K Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.