139,00 TL
86,18 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
52,82 TL
365 Gün Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786057489227
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Blanka Lipinska
Blanka Lipinska
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 365 Gün Kısa Özet

  Gişe rekorları kıran aynı isimli Netflix filmine ilham veren, uluslararası düzeyde en çok satan, son derece seksi ve romantik roman.

  Laura Biel, sevgilisi ve iki arkadaşı ile büyüleyici Sicilya`da rüya gibi bir tatile çıkar. Gezilerinin ikinci gününde, yirmi dokuzuncu doğum gününde kaçırılır. Onu kaçıran, Sicilyalı güçlü bir suç ailesinin başı, son derecede yakışıklı genç mafya babası Massimo Torricelli, her ne pahasına olursa olsun Laura’ya sahip olmaya karar vermiştir.

  Massimo`nun kendine göre nedenleri vardır. Hayatına yapılan bir suikast girişiminde ölümle burun buruna gelmiş ve neredeyse ölmek üzereyken, gözlerinin önünde bir görüntü belirmiştir: Laura’ya çok benzeyen güzel bir kadın. Ölümün eşiğindeyken gördüğü bu kadını bulacağına ve her ne olursa olsun, bu kadının onun olacağına dair kendi kendine söz verir.

  Massimo, 365 gün boyunca Laura`yı görkemli mülkünde tutsak edecek ve kalbini kazanmaya çalışacaktır. Eğer Laura, herhangi bir noktada kaçmaya çalışırsa, Massimo onun tüm ailesini bulup öldürecektir.

  Kısa bir süre sonra Laura, onu esir alan, bu yakışıklı ve güçlü adamın büyüsüne kapılır. Fakat aralarındaki bu istikrarsız, tehlikeli ilişkiyi, kontrolleri dışında gelişen güçler, parçalamakla tehdit etmektedir...

  Blanka Lipinska

  Blanka Lipinska, Polonya`nın en popüler kadın yazar ve fenomenlerinden biridir. Zorunluluktan çok istediği için, para kazanmaktan çok eğlenmek için yazmaktadır. Dövmeleri sever, dürüstlüğe ve fedakarlığa değer verir. İnsanların seks konusunda yeterince açık olmamalarından rahatsız olmaktadır. Aşkın birçok farklı yönü olduğuna dair konuşmayı kendine görev edinmiştir. Onun için seks hakkında konuşmanın, akşam yemeği hazırlamak kadar kolay olduğunu söyler.

 • 2. Hamur

365 Gün Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.