360 Bir Dünya Turu Seyahatnamesi

Kronik Kitap

Kerimcan Akduman

295,00 TL
162,25 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
132,75 TL
360 Bir Dünya Turu Seyahatnamesi Hakkında Bilgiler
Türü: Seyahatname Kitapları
Sayfa Sayısı: 480
ISBN: 9786257631174
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 119 adet satılmıştır.
Kerimcan Akduman
Kerimcan Akduman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 360 Bir Dünya Turu Seyahatnamesi Kısa Özet

  Bir Dünya Turunun Soluksuz Hikâyesi…

  *Tek yapmam gereken o eşikten adım atıp kendimi dünyanın kollarına bırakmaktı. İşimden istifa ettim, sevdiklerimle vedalaştım ve kendimi tanımak, sorularıma cevap bulmak, insanlar ve anılar biriktirmek için dünya turuna çıktım. Ben kendimle tanışmak, kendimi anlamak için bu unutulmuş topraklarda yalnız kalmak istemiştim. Önce kendimi kaybetmem, bu koca dünyada sürüklenmem gerekiyordu. Kendini kaybetmeyen aramaya çıkamazdı…*

  Herkesin hayalidir dünyayı bir uçtan bir uca dolaşmak. Masabaşı işlerden, büyük şehrin koşuşturmacasından ve iş-okul-ev arasında gitgide robotlaşan insani ilişkilerden sıyrılıp yeni bir sayfa açmak. Ancak hayal kurmanın dayanılmaz zevki yerini sonu gelmeyen parasal kaygılara, bir şeylere yetişmenin mümkün olmadığı günümüz dünyasının zamansızlığına bırakır. Peki, hakikaten uzak bir hayal midir sırtında bir çantayla her şeyi geride bırakıp kendini dünyanın kollarına bırakmak?
  Kerimcan Akduman, ilk defa tek başına yurtdışına çıktığında bir daha hayatı eskisi gibi olmamıştı. Her gencin *Bu yaz kesin yapıyoruz!* diye niyet ettiği Avrupa turunu iki defa yaptı. Doğru seyahatin nasıl yapılması gerektiğine kaybola kaybola bulduğu yeni yollarda cesurca ilerleyerek karar verdi. Ve bir gün hayatın ertelemeye gelmeyecek kadar kısa olduğuyla yüzleşince kaygılarının sonunun gelmeyeceğini düşünüp işinden istifa etti; sevdikleriyle vedalaşıp kendini ve dünyayı keşfe çıktı.
  Yeri geldi Şaman ayinine katıldı, yeri geldi ateş karıncalı balık yiyerek karnını doyurdu, yeri geldi gülmenin-birlikte ağlayabilmenin her dilde aynı olduğunu kanıtlarcasına yeni arkadaşlıklar kurdu. İnkaların kayıp şehrine doğru ayaklarını uzattı ve Patagonya’nın kimsesiz topraklarında otostop çekti. Ama nihayet hayallerinin ona araladığı kapıdan geçip bilinmezlerle dolu dünyayla bir bütün oldu.

  360: Bir Dünya Turu Seyahatnamesi, heyecan verici hikâyeler ve fotoğraflar eşliğinde ilerleyen, hayattaki tüm soruların cevaplarının dünya yollarında olduğuna inanan bir kitap… Kim bilir senin hikâyen de bu kitabın kapağını kapattıktan sonra başlar.

 • 2. Hamur

360 Bir Dünya Turu Seyahatnamesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.