sadsad x
asdasd
55,00 TL
36,85 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
18,15 TL
36 Yoga Duruşu Hakkında Bilgiler
Türü: Yoga ve Meditasyon Kitapları
Sayfa Sayısı: 252
ISBN: 9786057995926
Kapak: Ciltsiz
Gulin Zeytunlu
Gulin Zeytunlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 36 Yoga Duruşu Kısa Özet

  Yoga dinlemekle başlar. Yoganın fiziksel uygulaması kendi bedenimizi dinlediğimiz ve hâlihazırda içimizde olanı yansıttığımız bir alana davet sunar. Dinlemek farkındalıktır. Sonrasında sorular sormaya başlarız. Beni geride tutan ne? Bu yoga duruşu neyi sembolize ediyor? Bu benim yaşamımla nasıl ilişkilendirilebilir?
  Bizler asana isimleri ve fiziksel hizaların, sembolik olduğuna uyandığımızda yeni bir kapının eşiğindeyiz demektir. Kapıyı açan anahtar farkındalığı genişletmektir. Mânâyı sembollerde keşfettikçe kendimizi daha derin bir gizemin içinde buluruz. Beden, zihin ve sembol birliğinin farkında olmak, asanayı kendi tadımıza baktığımız bir araca dönüştürür.Böylece yoga fiziksel hareketin ötesine geçer.
  Matın dışına taşar.
  Pratikte elde ettiğimiz içgörü eyleme taşınır.
  Yaşam değişir.
  Yoga canlanır.
  36 yoga duruşuna derinden nüfuz eden ‘’Ruhun Dili: Asanalar’’ farkındalığımızı asanaların daha derin katmanlarına genişletebilmek ve böylece yaşamımızı dönüştürecek bağlantılar kurabilmek için bir davet. Bu kitap bakmak ve görmek arasındaki ince çizginin sınırlarını genişletmeye ve görünenin ötesindeki mânâyı asanaların derinlerinde keşfetmeye kalbinde yer açmaya cesaret edenler için.

36 Yoga Duruşu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.