sadsad x
asdasd

30 Saniyede Antik Çin

Caretta Yayıncılık
65,00
48,75
%25 indirim
30 Saniyede Antik Çin Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma - İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786055169633
Boyut: 18 x 0
Kapak: Ciltli
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

30 Saniyede Antik Çin Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 30 Saniyede Antik Çin Kısa Özet

  Antik Çin tarihi, Batı ülkelerinde, Antik Mısır ya da Roma tarihi kadar iyi bilinmese de, en az onlar kadar ilgi çekicidir. Bu kitap sizi, Çin’deki eski uygarlıkların gerçekleştirdikleri büyük başarılara götürmekle kalmayacak, misafirlerinizi Tunç Çağı’nın ihtişamlı yaşantısı hakkında bildiklerinizle şaşırtmanıza da olanak sağlayacak.

  30 Saniyede Antik Çin, Xia, Shang ve Zhou hanedanlıklarının gizemlerini su yüzüne çıkartıyor ve her birini anlaşılır bir dille anlatıyor. İki sayfa, 300 kelime ve bir resimden oluşan her konu sadece 30 saniyede özetleniyor. Önde gelen akademisyenler, Zhou krallarının eski şehirleri ve karmaşık kehanet kemiği törenlerinden, döneme ismini veren seçkin tunç eşyalara kadar her şeye dair, ustaca hazırlanmış bir rehber sunuyorlar. Antik Çin’deki gündelik hayatla ilgili konular ve devrin etkileyici kişilerini tanımlayan kısa biyografilerin de eklenmesiyle birlikte, 30 Saniyede Antik Çin, her kesimden okur için neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir uygarlıkta yaşananları anlaşılır kılmayı hedefliyor.

  30 saniyede başlıklı ana metinlerin yanı sıra acelesi olanlar için 3 Saniyede Daralma bölümüyle konunun özeti yapılırken, 3 Dakikada Genişleme bölümleriyle biraz daha detaya iniliyor.

  Akademisyenlerden evhanımlarına herkesin keyifle okuyacağı 30 Saniyede Antik Çin, tarihin kadim uygarlıklardan biri ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.