sadsad x
asdasd

3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır

Alfa Yayınları

Lütfiye Pekcan

13,89 TL
9,72 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
4,17 TL
3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 300
ISBN: 9786051710990
Kapak: Ciltsiz
Lütfiye Pekcan
Lütfiye Pekcan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır Kısa Özet

  Güzel, başarılı ve ünlü reklamcı Yasemin cinayete kurban gittiğinde zengin ve yakışıklı bir işadamıyla evliydi. Çocukluğu trajedilerle geçen Yasemin`in yıllarca herkesten sakladığı sır onu ölüme kadar götürmüştü. Bu sırrın izini sürmek en yakın arkadaşları Zeynep ve Didem`e düşmüştü.

  3 kadın 1 ölüm 1 sır; aşk, evlilik, aldatma, entrika, cinayet ve sırlarla dolu bir yaşam mücadelesi. Lütfiye Pekcan, ilk romanıyla, milyonlarca kadının mutluluğu arama ve var olma savaşına bir pencere aralıyor.

  "Üç arkadaşın hikayesi sürükleyici, meraklandırıcı, hüzünlendirici ve bizden. Kolay okunan, akıcı ve anlaşılır bu roman biz kadınların hikayesi. Lütfiye Pekcan yaşamdan kesitleri harika aktarmış. Benim için her zaman özeldi, şimdi daha da özel..."

  -Derya Baykal

  3 kadın 1 ölüm 1 sır, bir habercinin romancıya dönüşümünün en güzel örneği. Haberden bunalan sevgili arkadaşım Lütfiye Pekcan; üç arkadaşın sıcak ve gizemli hayat hikayelerini kullanarak her mevsim serin tutan bir ağaç ev yapmış kendine... İyi de yapmış."

  -Gani Müjde

  "Gazetecilik, bazen edebiyatı besleyen bir kaynağa dönüşebiliyor. Bu mesleği yapanların `haber` olarak baktığı insan hikayeleri, edebiyatın merceğinden geçerek roman karakterlerine dönüşüyor. Lütfiye Pekcan`ın romanından da bu tadı aldım ben. Duyarlı, yalın ve hüzünlü; hayatlarımız gibi."

  - Zülfü Livaneli

3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.