sadsad x
asdasd

3-10 Yaş Çocukları İçin Oyun ve Etkinlikler

Hayykitap

Kudret Eren Yavuz

26,00 TL
15,60 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
10,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
3-10 Yaş Çocukları İçin Oyun ve Etkinlikler Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9789752477629
Kapak: Ciltsiz
Kudret Eren Yavuz
Kudret Eren Yavuz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 3-10 Yaş Çocukları İçin Oyun ve Etkinlikler Kısa Özet

  Oyun terapisi teknikleri ile zenginleştirilmiş uygulamalarla Türkiye`de bir ilk!

  3-10 yaş, çocuğunuzun benlik bilincinin geliştiği dönemdir. Sonrasında, çocuğunuz edindiği bu bilinci dış dünyada deneyimler. İşte bu hayati dönemde çocuğunuzun en önemli sınıfı eviniz, koridorlarınız ve en yakın öğretmeni de sizsiniz. Onu özgüvenli, farkındalık sahibi, benlik ve duygusal bilinci gelişmiş, iletişim ve baş etme becerilerine sahip güçlü bir çocuk olarak yetiştirmek,  küçük özel anlarda yaşadığınız ilişkiyle, verdiğiniz emekle sizin elinizde. Bütün bu duygusal zeka becerileri çocuğunuza kendi gibi  bağımsız bir birey olmayı kazandıracak.  

  Peki bunu nasıl yapacaksınız?

  Cancana kurduğunuz bir ilişkiyle, ayırdığınız zamanla ve çocukların en temel gıdası olan oyunlarla, masallarla ve etkinliklerle…

  Elinizdeki bu kitap, onlarca anne baba ve çocuk psikoterapisti tarafından uygulanmış, geliştirilmiş, 3-10 yaş aralığı için tam 70 oyun ve etkinliğin yer aldığı çok önemli bir kaynak, tam bir tecrübe kitabıdır. Bu oyun ve etkinliklerin her biri hem çocuğunuzun gelişmesini, hem de onun bilmediğiniz yönlerini keşfetmenizi, yakınlaşmanızı, problemlerini anlamanızı, yavrunuza ve kendinize daha etkin yollarla yardım etmenizi sağlayacak.

  Bu tecrübe kitabı sizi çocuklarınızın ruhlarında bugünden yarına biriktirip saklayabileceğiniz güçlü anılar oluşturmaya davet eder.

3-10 Yaş Çocukları İçin Oyun ve Etkinlikler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.