sadsad x
asdasd
25,00 TL
18,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
2 Sonsuz ve Son Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786059669412
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Buğdaycı
Ahmet Buğdaycı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 2 Sonsuz ve Son Kısa Özet

  *Son'dan Sonraki Sonsuz'luğa Hazır mısın?*

  Hayatın içinde alabildiğine esen rüzgarlar var. Yaşadıklarımız ve yaşayacaklarımız gibi. Bazen bir meltem bazen bir fırtına bazen de bir saba rüzgarı eser gönül dünyamızda. Her duygumuz bir rüzgar misali...Unuttuklarımız var, unutmaya çalıştıklarımız ve bunun yanında hep hatırlamak istediklerimiz. Ve hatırlanması gerekenler. Gönül dünyamız ise kırgın, bitkin ve yorgun…

  Peki, neden kırgın ve üzgün insan, sen? Belki de hatırlanması gerekenleri unuttuğumuzdandır. Gerçekler dururken bihude imgelerle fazlaca zaman harcamamızdandır. Kim bilir.

  Hayat dediğimiz şey bir yolculuk ve bu yolculuğu en güzel şekilde tamamlamak için nice örnekler var, yaşanmış olan. Bize düşen sadece bakmak ve şükretmek. Derin derin... Dahası derinliği de unutarak huzurda gözleri açmak.

  Bizlere verilmiş olan sayısız nimetleri hatırlayıp *sonsuz* olmayı bahşedenle olmak. Olmak ki *son’u sonsuz* kılmak.. Öteler ötesinde huzurun rengine boyanıp huzurun kapısını aralamak için. Okumak… Okumak, bilmek ve yaşamak.

  *Kim Allah’a kavuşmayı sever ve isterse Allah’ta o kimseye kavuşmayı sever. Kim de Allah’la beraber olmaktan hoşlanmazsa Allah’ta o kimseyle buluşmak istemez.* (Tirmizi, Zühd, 6)

2 Sonsuz ve Son Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.