sadsad x
asdasd

2. Abdülhamid’in Hafiyeleri

Hayykitap

A. Erkan Akay

28,00 TL
18,20 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
9,80 TL
2. Abdülhamid’in Hafiyeleri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9789752477513
Kapak: Ciltsiz
A. Erkan Akay
A. Erkan Akay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 2. Abdülhamid’in Hafiyeleri Kısa Özet

  Akıl oyunlarıyla Osmanlı Devleti’ni ayakta tutmaya çalışan Abdülhamid Han ve kimsenin tanımadığı hafiyeleri hakkında yazılmış üç gizemli hikâye seni bekliyor...

  Tarihin sırlı sayfalarında hiç anlatılmamış hikâyeler vardır. Nasıl yakalandığını hiç bilmediğimiz casuslar, onları gören ama kimseye görünmeyen gözler, en gizli fısıltıları duyan ama sesi hiç çıkmayanlar... Belki yanı başınızdalar ama haberiniz yok.

  Sırlı Sultan`ın sırlı hafiyeleri kimlerdi? Nasıl çalıştılar? Nasıl gizlendiler? Planları nasıl bozdular, ne oyunlar kurdular? Bütün bunları ne için yaptılar? Kimin dostu oldular, kimlerin karşısına dikildiler?

  Tarihin sırlı sayfaları aralanıyor ve kimsenin bilmediği, duymadığı, anlatmadığı hikâyeler gün yüzüne çıkıyor. Binlerce yıllık tarihimizin derinliklerine doğru yol almaya başladığımız serinin bu ilk kitabında, cennet mekân Sultan Abdülhamid Han`ın kuşatılmış dünyasını renklendiren hafiyeleri tanıyacak ve onların sırlanmış maceralarına katılacaksınız.

  Yazarımız Abdurrahman Erkan Akay gizemli olduğu kadar eğlenceli üç hikâyesiyle okuyucularına heyecanlı serüvenler yaşatacak ve onları, ezberlenen değil merakla okunan ve hiç unutulmayan bir tarihle tanıştıracak. Serinin devamında farklı dönemlerden yine gerçek kahramanlar ve yine heyecan dolu sırlı hikâyeler sizleri bekliyor olacak.

2. Abdülhamid’in Hafiyeleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.