17 Numara Matem - Ciltli

Artemis Yayınları

Fatma Şamata

355,00 TL
230,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
124,25 TL
17 Numara Matem - Ciltli Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9786053049425
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 782 adet satılmıştır.
Fatma Şamata
Fatma Şamata
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 17 Numara Matem - Ciltli Kısa Özet

  Dijital platformda milyonlarca kişi tarafından okunan 17 Numara serisi, final kitabı ile kalp atışlarınızı hızlandırırken nefesinizi kesecek.
  “MESELE EN BAŞINDAN BERİ KATİL OLMAK DEĞİLDİ, İNTİKAM UĞRUNA NELER YAPABİLECEĞİMİZDİ.”
  Önceleri sıradan bir üniversite öğrencisi olan Defne, karanlık geçmişinden getirdikleri yüzünden artık 17 Numara’dır. Sır perdesinin aralanmasıyla, aslında doğru bildiği her şeyin korkunç ve kanlı bir piyesten ibaret olduğunu öğrenir. Rüyalarında gördüğü küçük kızın kim olduğunu hatırladığında, bedel ödemenin zamanı gelmiştir. Kardeşinin katilini arayan Asır, artık kimden intikam alacağını biliyordur ve intikam yeminlerinin en büyüğünü etmiştir: cana karşı can…
  Asır ve Defne’nin katliamla başlayan hikâyeleri, kan dolu bir piyesle devam etmiş ve intikam ateşiyle yanıp kül olmuştur. Her şey yandığında geriye yalnızca kararan kalplerindeki intikam kalmıştır.
  İntikam uğruna alınan canlar, yakılan hatıralar, sönen umutlar ve veda edilen güzel duygular… Artık bu bir yok oluş hikâyesidir ve sahnenin sahibi bu kez yalnızca Defne Karaca değildir. Asır çoktan kendi sahnesini kurmuş, perdeyi aralamıştır.
  Fatma Şamata’nın çok satan 17 Numara Serisi üç kitaptan oluşmaktadır: 17 Numara - Katliam, 17 Numara - Piyes, 17 Numara - Matem

 • 2. Hamur

17 Numara Matem - Ciltli Hakkında Yorumlar