235,00 TL
164,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
70,50 TL
Para Ne İçindir? - 15 Soru Serisi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786057744463
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 18 adet satılmıştır.
Pierdomenico Baccalario
Pierdomenico Baccalario
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Para Ne İçindir? - 15 Soru Serisi Kısa Özet

  15 SORU SERİSİ
  15 soru, 15 cevap, 15 Kitap
  Yeni nesil çocuklara yönelik muhteşem bir ansiklopedi serisi

  En önemli konuları ve sorunları açık, basit ve eğlenceli bir dille anlatan bu serimiz sayesinde çocuklar, çevrelerindeki dünyaya ilişkin farkındalık kazanacak ve ekonomiden tarihe, teknolojiden iklime kadar çeşitli konularda uzmanlaşacaklar. 
  10 yaş ve üzeri için uygun olan bu serimiz sayesinde çocuklar, neredeyse farkında olmandan kendilerine sunulan temaların her birinin uzmanları haline gelecekler. 
  Ünlü yazar Pierdomenico Baccalario ve Federica Taddia’nın yanı sıra Londra Üniversitesinde profesör olan Simona Paravani-Mellinghoff tarafından yazılmış ve daha şimdiden 2021 GIANCARLO DOSI Bilimi Yaygınlaştırma Ulusal Ödülü’ne layık görülmüş 15 soru serisinin ilk kitabı “PARA NE İÇİNDİR?” sayesinde çocuklar, süper bir ekonomi uzmanı olacaklar! 
  Ekonomi nedir? Herkes çalışmak zorunda mı? Fiyatlara kim karar veriyor? Borsada işlem yapmak ne demek? Yoksulluk neden var? Neden vergi ödemek zorundayız? Küresel pazar nedir? 
  Bu ve bunun gibi sorulara çocukların anlayabileceği dilden cevap veren 15 soru serisinin bu cildi ile çocuklar temel kavramları açık ve anlaşılır kelimeler, somut örnekler, birbirinden güzel çizimler, karikatürler ve bolca ironi ile öğrenecekler! 
  Kitapta aynı zamanda çocukların ilgisini çekecek ekstra sorular, cevaplar, bilgiler ve düşünme antrenmanları da bulmanız mümkün! 
  Alanında uzman kişilerin yardımlarıyla yazılan bu kitaplar sayesinde çocuklar, hem farklı konulara ilişkin derinlemesine bilgiye sahip olacak hem de bu sayede kendi ilgi alanlarını keşfedecekler.

 • 2. Hamur

Para Ne İçindir? - 15 Soru Serisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.