sadsad x
asdasd

% 100 YDS Özgün 10 Deneme Sınavı 2016

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık
30,09 TL
23,17 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
6,92 TL
% 100 YDS Özgün 10 Deneme Sınavı 2016 Hakkında Bilgiler
Türü: YDS - TOEFL - IELTS Kitapları
Sayfa Sayısı: 342
ISBN: 9786059029018
Kapak: Ciltsiz
Bayram Kaya
Bayram Kaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • % 100 YDS Özgün 10 Deneme Sınavı 2016 Kısa Özet

  YDS’ye yönelik hazırlık aşamasında öğretici ve kurumlar değişik yöntemler kullanabilmektedir. Kullanılan yöntem ve sıralama ne olursa olsun, herkesin üzerinde hem fikir olduğu belki de en önemli kısım YDS için çıkmış soruların yanı sıra bol deneme çözmektir. Denemeden maksat bir dilbilgisi tekrarı olarak anlaşılmamalı ve sınavın mümkün olduğunca gerçek YDS’ye benzemesi olmalıdır. Bu anlamda YDS denemelerinde dilbilgisi bir araç olarak kelime bilgisi ile birlikte cümleleri analiz edip, edemediğimizi gösterebilmelidir.

  Bu analizi yapabilecek yeterliğe gelen kişi hızlı ve pratik bir şekilde kendisini denemeler aracılığıyla sınamalıdır. Özellikle okuma parçalarında ve dolayısıyla sınavda başarı elde etmek için yapılması gereken kelime bilgisini ve okuma becerisini artırmaktır. Bu sebeple 10 Adet Tamamıyla Özgün Deneme Sınavından Oluşan ve Son Sınav Formatına Uygun Olarak hazırlanan bu kitabın sonunda YDS sınavında ve diğer okuma içerikli sınavlarda en çok kullanılan bir eş anlamlı kelime listesi verilmiştir. Ayrıca bu listeye ait Easyword ( ) adlı bir android uygulama da ücretsiz olarak mevcuttur. Bu liste tamamıyla tarafımızdan hazırlanmış olup yıllar içerisinde bu sınav üzerine yaptığımız çalışmaların sonucudur. Akademik düzeyde yapılan herhangi bir sınavın Reading (okuma) becerisi için gerekli olan kelimelerin neredeyse tamamı örnek cümle ile verilmiştir. Bu listeyi birkaç kez okumanızı tavsiye ediyoruz.

  Son yıllarda sınavdaki en büyük sıkıntılardan bir diğeri ise süre sorunudur. Tamamı okuma-anlamaya bağlı olan 80 soru için 150 dakika her ne kadar yeterli gibi görünse de yeterli kelime bilgisi ve okuma hızına sahip olamayanlar ortalama 10-15 soruyu yetiştirememektedir. Bu nedenle hem konu içerikleri ve format hem de zorluk olarak son sınavlara uygun olarak hazırlanan bu deneme sınavlarını 150 dakika içerisinde sınav ciddiyeti ile çözmenizi tavsiye ediyoruz.

  Kitabın sonunda ise İngilizcede kullanılan tüm Prepositional Phrases, Conjunctions, Sentence Connectors, Commonly Used Structures, Zaman Bağlaçları, Conditionals ve bazı diğer önemli konular kolayca çalışabilmesi için tablo halinde ve örnek cümle ile verilmiştir. Deneme sınavlarını çözmeden önce bu tabloları birkaç kez okumanızı ve incelemenizi tavsiye ediyoruz.

  Ayrıca her bir deneme sınavının açıklamalı çözümleri verilmiştir. Her bir deneme sınavının tamamını bitirdikten sonra yanlış yaptığınız soruların açıklamalı çözümlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aslında bunu yaparak sınavda sorulan soruların özelliklerini, çözümünde yardımcı olacak bütün ipuçlarını ve sorulara yaklaşım tarzınızı geliştireceğini umuyoruz.

  Çalışmalarınızda yardımcı olması dileği ile..

  Bayram Kaya - Mehmet Murat Lüleci

% 100 YDS Özgün 10 Deneme Sınavı 2016 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.