Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an

39,00 TL
28,08 TL

Gerçekler Gün Işığına Çıkıyor

- Dünyayı kimler yönetiyor?
- Krizleri kimler çıkarıyor?
- Savaşları kimler yaratıyor?
- Bizim ve çocuklarımızın geleceğini kimler ele geçirdi?
- Bundan sonra neler olacak?

Dünyayı Ayağa Kaldıran Belgesel Zeitgeist Nedir?

Ne Amaçlıyor, Ne Anlatıyor ve Neleri Açıklıyor?

Peki, Tüm Dünyayı Elinde Tutan Sistemi Açıklayan Zeitgeist`in Kendisi Nedir, Amacı Nedir?...

Zeitgeist bir belgesel. Hem de tüm dünyada milyonlarca insanın izlediği ve şaşkınlıkla birbirine anlattığı ilginç bir belgesel. Zeitgeist, dinlerden, dinlerin arkasında büyüyen güç imparatorluklarından bahsediyor ve bu para ve güç imparatorluklarının devletleri ve dünyayı nasıl ellerinde tuttuklarını belgeleriyle ortaya seriyor.

Tek amaçları olan para ve güç için savaşlar başlatıp savaşlar bitiren, krizler yaratıp insanları köleleştirerek daha da büyüyen bu odaklar, nihai amaçlarına doğru emin adımlarla ilerliyorlar. Kimlikleri bile belli olan ve kitapta açıklanan bu güçlerin nihai hedefi, kredi kartları ve benzeri uygulamalarla başlattıkları süreci, insanlara birer çip takarak tam anlamıyla kontrol altına almak ve köleleştirerek operasyonu tamamlamak. İlginçtir; bu konu, İncil`deki Vahiy bölümünde şu şekilde anlatılıyor:

13: 16: Küçük büyük, zengin yoksul, özgür köle, herkesin sağ eline ya da alnına bir işaret vurduruyordu.

13: 17: Öyle ki, bu işareti, yani canavarın adını ya da adını simgeleyen sayıyı taşımayan ne bir şey satın alabilsin, ne de satabilsin. - İNCİL VAHİY: 13/16-17


Ancak ZEITGEIST`de bir şey anlatılmıyor. O da hikâyenin sonu... Yani amaçları için her şeyi kendilerine hak gören bu şer güçlerin sonu ne olacak? Bu da Kur`an`daki KARUN bahsinde birebir anlatılıyor. Kur`an`daki ifadeleri görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Çünkü o gün için yazılanlar bütünüyle bu günü ve o güç odaklarını anlatıyor. İşte kitapta açıklanan çok sayıda ayetten bir tanesi:

"Derken biz onu, hem de sarayı ile yere geçiriverdik. O vakit Allah`a karşı yardımına gelecek taraftarı da olmadı, kendini kurtaracaklardan da değildi.