sadsad x
asdasd

Yunus - Kurtuluş Rab'den Gelir

YAY - Yeni Anadolu Yayınları
8,00 TL
6,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
2,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yunus - Kurtuluş Rab'den Gelir Hakkında Bilgiler
Türü: İslam ve Günümüz İslam Düşüncesi Kitapla
Sayfa Sayısı: 138
ISBN: 9786054684526
Kapak: Ciltsiz
Kerem Koç
Kerem Koç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yunus - Kurtuluş Rab'den Gelir Kısa Özet

  Yunus kimdir diye sorarsak sokaktaki adama, şu cevabı alırız herhalde: *Balinanın yuttuğu kişi değil mi?* Doğru. İnsanlar Yunus’u böyle tanır. Ama Yunus’un bize yönelik mesajı sadece balina ile ilgili değil, Tanrı’nın kurtuluş planı ile ilgilidir ve bu plan tüm insanlığı ilgilendirmektedir. Kerem Koç’un yazdığı kısa yorum kitabı okunmalı. Her ayeti kendi bağlamı içinde yorumlaması, kitabı günümüz okuyucusu için anlamlı hale getirmiştir. Tavsiye ediyorum.

  - Ken Wiest, Teolog

  Kerem Koç’un yazdığı Yunus hakkındaki bu yorum kitabını şiddetle tavsiye ediyorum. Yunus kitabının mesajını anlamak isteyenler için çalışmalarında rahatlıkla kullanabilecekleri bir yorum kitabı. Okuyun, ne demek istediğimi anlayacaksınız!

  - Engin Duran, Pastör

  Tanrı’nın bu denli sevgisini kim anlayabilir? Hiçbir insanın hak etmediği bu inanılmaz sevginin şaşırtıcı boyutuna Kerem Koç, Kutsal Kitap’ın Yunus bölümünü açıklarken değinir.

  - Hanspeter Tiefenbach, İncil Öğretmeni

  Genç ve çalışkan bir pastörden akıcı, zevkli ve sohbet tadında değerli bir yorum kitabı. Yunus’a bu pencereden mutlaka bakmalısınız!

  - Yavuz Kapusuz, Pastör

  Eski Antlaşma’nın kısa fakat önemli karakterlerinden biri hakkında, iyi yazılmış bir Türkçe kitap gördüğüme çok sevindim. Pastör Kerem yalnızca iyi bir araştırma yapmakla kalmamış, aynı zamanda Türkçe konuşan ve Kutsal Yazılar’ı araştıran tüm inanlıların anlayabileceği ve yararlanabileceği bir dilde yazmıştır. Kitap yalnızca gerçekleri barındırmakla kalmaz, aynı zamanda Yunus’un günümüzde de anlaşılabilmesini sağlayacak açıklamalara yer verir.

  - Carl Kaiser, Pastör

Yunus - Kurtuluş Rab'den Gelir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.