Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri

Erguvan Yayınevi

Talha Dülgerbaki

50,00 TL
33,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
16,50 TL
Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri Hakkında Bilgiler
Türü: İletişim Medya Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9789756335970
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 5 adet satılmıştır.
Talha Dülgerbaki
Talha Dülgerbaki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri Kısa Özet

  Sosyal medya özellikle ülkemizde diğer ülkelere oranla çok yoğun kullanılmakla birlikte, diğer milletlerden de farklı olarak ameliyattan çıkan annesini, taktırdığı serumu hatta kurban ettireceği hayvan ile öz çekimi bile paylaşmaktadır. Sosyal medya ülkemizde kişisel gazete gibi kullanılmakta, gün içerisinde yapmış olduğu tüm faaliyetleri paylaşmaktadır.

  Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ve kral çıplak deyimleri sosyal medya kullanımından dolayı anlamını kaybetmiştir. Sosyal medyanın bu kadar hızlı yayılması reklam, siyasi, ticari, ekonomik vb tüm alanların içerisinde önce kendine bir yaşam alanı bulmuş, daha sonra da tüm bu alanların en önemli organlarından biri haline gelmiştir.

  Yerel yönetimler sosyal medyanın bu hızlı gelişimi karşısında tepkisiz kalmamış ve sosyal medya yerel yönetimlerin en hızlı ve en etkili reklam aracı haline dönüşmüştür. Yerel yönetimlerin devletin halka en yakın kurumu olması ve anlık çözüm üretmek zorunda kalan bir yapıda olması sosyal medyanın yerel yönetimlerdeki etki gücünü zirveye çıkarmıştır.

  Belediye başkanlarının ve belediyelerin sosyal medyaya çok hızlı adapte olmaya çalışması beraberinde birçok sorunu getirmiştir. İşte bu çalışma yerel yönetimlerdeki sosyal medya çalışmalarının kurumsal bir yapıya bürünmesi ve kurumsallaşması amacı ile hazırlanmıştır.

 • 2. Hamur

Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.