sadsad x
asdasd
Yeni Türkiye Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset
Sayfa Sayısı: 332
ISBN: 9786055386276
Kapak: Ciltsiz
Aydın Bolat
Aydın Bolat
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yeni Türkiye Kısa Özet

    Millet 2006 yılında, 15 Mayıs’ta vesayetin derin kalbine bağımsızlık, egemenlik ve temel hak ve hürriyetler adına en öldürücü darbeyi vurmuştur. Bu, tarihin kırılma anı ve değişimin miladıdır. Ondan sonrada değişim iradesi sürekli güç kazanmış, zerre geri adım atılmamış ve *Yeni Türkiye* vizyonu aşama aşama hedefine yürümüştür. Halk partiyi değil değişimi seçmiş, yıllardır süregelen ve dedelerinden miras kalan değişim iradesini büyük bir azim ve kararlılıkla bir siyasi odakta toplayarak fetret dönemine son vermiş ve tarihin önünü açmıştır. İşte *Yeni Türkiye* budur.

    Bu kitap, yakın tarihi ve kendisiyle yüzleşen Türkiye’nin değişim destanından çok mütevazı bir kesittir. Değişim sürecinin en sıcak dönemlerinde yol arkadaşları ve gönül dostlarıyla vicdanımızda ısıttığımız, Anadolu’nun ateşinden enerji alan ortak duygu ve düşüncelerimizle kristalize ettiğimiz fikir pırıltılarıdır. Entelektüel bir sorumluluğun, birikimin ve farkındalığın yazıya yansımasıdır bunlar. Okuyacaklarınız arka arkaya dizilmiş sıradan makaleler değil, çileli bir mücadele yolunun kilometre taşlarıdır.

    Yüreğimizde doğurduğumuz ve nefes nefes büyüttüğümüz sadece Yeni Türkiye’nin değil, yeni bir dünya ve medeniyetin vizyonudur satır satır yazdıklarımız. Bunlar bir sevdanın ilanı, bir gönül dolgunluğunun patlaması ve bir volkanın kıvılcımlarıdır. İyiliği istikbal edinmiş, kötülüğe isyan etmiş bir imanın tebliğ nameleri ve yücelere yönelmiş bir duanın fısıltılarıdır okuduklarınız ve anladıklarınız...

Yeni Türkiye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.