sadsad x
asdasd

Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Korunma Yolları

Egemen Yayınları

Fahrettin Yüksel

18,00 TL
12,05 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
5,95 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Korunma Yolları Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786050602838
Kapak: Ciltsiz
Fahrettin Yüksel
Fahrettin Yüksel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Korunma Yolları Kısa Özet

  COVID-19 hastalığı, 11 Mart 2020 tarihinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından Pandemi ilan edildi ve hastalığa sebep olan yeni koronavirüs 2019 yılı Aralık ayının son günlerinden beri dünyanın ve ülkemizin tek gündem maddesi haline geldi.

  Bazı koronavirüsler insanları hasta edebiliyor ve yaygın olarak basit bir soğuk algınlığına sebep oluyor. Bazı koronavirüsler ise MERS, SARS ve son olarak COVID-19 gibi çok ciddi hastalıklara neden olabiliyor.

  Bu kitapta sizlere virüsler hakkında genel bilgiler verdikten sonra yeni koronavirüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

  Daha da önemlisi bu virüsün bulaşma tehdidi karşısında korunma yollarını ve alınacak tedbirleri sizlerle paylaşacağız.

  Kitabımızın içeriğinde insanlık tarihinde daha önce yaşanmış büyük salgın hastalıklar ve etkileri, insanlar için tehlikeli diğer ölümcül virüsler, yeni koronavirüsün nasıl ortaya çıktığı ve tüm dünyaya nasıl bu kadar hızlı yayıldığı, Güney Kore’nin yeni koronavirüs salgını karşısında aldığı tedbirler ve elde ettiği başarı, dünya ülkelerinde geliştirilmeye çalışılan aşı ve ilaç çalışmaları, Türkiye’nin yeni koronavirüs karşısında tüm dünya ülkelerine örnek olan mücadelesi ve kat ettiği aşamalar, İtalya ve İspanya gibi ülkelerde salgının çok hızlı yayılmasının nedenleri ve sonuçları, yeni koronavirüsün bulaşmasını önlemek için evlerde ve işyerlerinde kullanılan dezenfektanlar ve bu dezenfektanların nasıl hazırlanabileceği konularında detaylı bilgilere de yer verilmiştir.

Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Korunma Yolları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.