sadsad x
asdasd

Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi

Kutlu Yayınevi

V. Metin Türkoğlu

23,00 TL
17,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi Hakkında Bilgiler
Türü: Dünya Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 206
ISBN: 9786057680587
Kapak: Ciltsiz
V. Metin Türkoğlu
V. Metin Türkoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi Kısa Özet

    Yeni Dünya Düzeni (Yeni Dünya Hükümeti), küresel sermaye sahibi olan ve kendilerini yarı tanrı zanneden ailelerin dünyayı tek merkezden yönetme planıdır. Kısaca; günümüz şartlarına göre uyarlanmış *Tanrı Kral* (Firavun) düzenidir. Bu maceranın sonu *Armageddon* denilen kıyamet savaşı senaryolarına kadar uzanır.

    BOP Projesi; Armageddon’a giden yolun ilk adımı, *Yeni Dünya Düzeni* bombasının fitilidir ve bu fitil *11 Eylül - İkiz kuleler* saldırısı ile ateşlenmiştir. Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi BOP projesinin aslında BİP (Büyük İsrail Projesi) olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Başkent ilanının ardından İsrail, meclis kararıyla *Yahudi Şeriatını uygulama* kararı, yani şeriatlarında geçen *Vaat Edilmiş Toprakları* (Nil ve Fırat nehirleri arasındaki toprakları) sınırına katma kararı almıştır.İlk girişimi; İsrail için stratejik önem taşıyan, aynı zamanda da petrol yatakları bulunan Golan tepelerini işgal etmek olmuş ve ardından ABD Başkanı Donald Trump, Mart 2019’da İsrail'in Golan Tepeleri üzerindeki egemenliğini tanıdığını ilan eden bildirgeyi imzalamıştır. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu bölgenin artık daimi olarak İsrail kontrolünde olacağını ifade etmiş, Böylece İsrail’in Filistin dışındaki alanlara yayılımının (Büyük İsrail Projesinin) ilk adımı atılmıştır.

    *Yeni Dünya Düzeni*nin fitili ateşlenmiştir. Eğer bu fitilin ateşi söndürülemezse bu patlama sonucunda bütün ulus devletler yıkılarak Beylikler (Kominler) haline getirilecek ve Yeni Dünya Hükümeti dünya yönetimini tamamen ele geçirmiş olacaktır.

Yeni Dünya Düzeni’ne Açılan Kapı Bop Projesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.