sadsad x
asdasd

Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur'an Tefsiri 21 Cilt Takım

Düşün Yayıncılık
1.050,00 TL
724,50 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
325,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur'an Tefsiri 21 Cilt Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Meal-Tefsir-Hadis Kitapları
Sayfa Sayısı: 1
ISBN: 9789753501099
Kapak: Ciltsiz
Bayraktar Bayraklı
Bayraktar Bayraklı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur'an Tefsiri 21 Cilt Takım Kısa Özet

    Tefsir yazmak, başlı başına sorumluluk isteyen bir iştir. Bunun farkında olarak, iyi niyetle bu işe kalkıştım. Bugüne kadar birçok Tefsir yazılmış, daha da yazılıyor ve yazılacak. Bu gayretler, Allah'ın kitabının anlaşılmasını sağlamaya yönelik iyi niyetli girişimlerdir. Her müfessir elbette kendi bakış açısını, ilmini, anlayışını bu vesileyle ortaya koymaya çalışır.

    Bu tefsirde de eğitim ve öğretimin en önemli aracı olan "kitap" ve buna bağlı olarak "kitaplı" bir anlayışın yöntemleri öne çıkarılmaya çalışılmıştır. İster örgün, ister yaygın olsun, insan hayatı eğitime ve öğretime dayanır. Bu tefsirde bu mentalite benimsenmiştir. Yeri geldikçe, ilahi vurgundaki pedagojik yöntemler, özellikle belirtmeye çalışılmıştır. Bildiklerimi öğrendiklerimi insanlarla paylaşmak istedim.

    Yeni bir yaklaşımla, Allah'ın kitabını yorumlamaya çalıştım. Elbette daha mükemmel yorumlar yapılacaktır; bu tefsirle, iyiyi ve doğruyu bulma gayreti içinde olanlara sadece bir pencere açılmaya gayret edilmiştir. Ayrıca kavramların dünyasına girmeye ve oradan günümüz insanına ve onun sorunlarına ışık tutmaya çalıştım.

Yeni Bir Anlayışın Işığında Kur'an Tefsiri 21 Cilt Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.