sadsad x
asdasd

Yeni Başlayanlar İçin T’ai Chi Tri Thong Dang

Okyanus Yayıncılık

Tri Thong Dang

12,96 TL
9,07 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,89 TL
Yeni Başlayanlar İçin T’ai Chi Tri Thong Dang Hakkında Bilgiler
Türü: Yoga ve Meditasyon Kitapları
Sayfa Sayısı: 67
ISBN: 9789757200697
Kapak: Ciltsiz
Tri Thong Dang
Tri Thong Dang
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Başlayanlar İçin T’ai Chi Tri Thong Dang Kısa Özet

  Bir zamanlar Çin`de bir avuç kendini adamış öğrenci tarafından çalışılırdı T`ai Chi. Bugün ise dünyanın bir çok yerinde T`ai Chi`nin zarif ve akıcı hareketlerini uygulayan milyonlarca kişi var. Özünde bir savaş sanatı olmasına rağmen aynı zamanda kendi kendini iyileştirmenin tanrısal bir yöntemi, bir hareketli meditasyon biçimi ve bir yaşam tarzıdır.

  Taocu bir keşişin sekizinci yüzyılda oluşturduğu bu egzersizleri uygulamak sağlıklı ve esnek bir bedene sahip olmanıza, hem hareketlerinizde hem de zihninizde daha özgürleşmenize yardımcı olacaktır. Bedeninizdeki yaşam enerjinizin güçlendiğini ve tazelendiğini göreceksiniz.

  T`ai Chi hareketleri temelde Kung Fu formlarıdır ama bu formlar uygulamada Kung Fu`nun savaşçı tarzından uzaktır. Kung Fu hareketleri genellikle hızlı ve sertken T`ai Chi hareketleri iyi uygulandığında gerek izleyen gerekse uygulayan için yumuşak akıcılığından dolayı bir rüyayı anımsatır. Bu yüzden de T`ai Chi bedensel ve ruhsal yararlarıyla en çok tanınan ve sevilen, en hızlı gelişen savaş sanatıdır.

  Elinizdeki bu çalışma kitabında Üstad Tri Thong Dang yeni başlayanlar için Basitleştirilmiş T`ai Chi Formunu anlatıyor. Tri Thong Dang otuz yıldan fazladır T`ai Chi Chuan`ın Chen, Yang, Zhao ve T`ai-Mantis sistemlerini öğretmektedir. Üstad Dang hareketleri, formun ruhunu vererek basit bir biçimde anlatıyor. Yüzaltmış`tan fazla kolay anlaşılır çizimlerle bu kitap sizin T`ai Chi dünyasına adım atmanızı sağlayacaktır.

Yeni Başlayanlar İçin T’ai Chi Tri Thong Dang Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.