sadsad x
asdasd

Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala

Akıl Oyunları Basın Yayın
12,96 TL
9,98 TL
%23 indirim
Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala Hakkında Bilgiler
Türü: Eğlence - Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 122
ISBN: 9789944917162
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala Kısa Özet

  Nasıl çözülür? Nereden başlamalıyız? türü sorulara cevap verebilmek; okuyucuyu, takipçiyi bu doğrultuda yönlendirebilmek için Akıl Oyunları Kitaplığı, *Yeni Başlayanlar İçin* serisi başlığı altında kaynak kitaplar yayınlamaya başlamıştı. Bunlardan biri olan Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala kitabı da okuyucuyla buluştu.

  Kare Karala, sahip olduğu kuralların açık olması, resmetmeye dönük bir oyun olması nedeniyle çokça tercih edilen bir tür ve bu yüzden Akıl Oyunları Kitaplığı, daha öncesinde farklı boyutlarda yayınladığı iki kitaptan sonra, Yeni Başlayanlar İçin de bir karala kitabı yayınlamayı uygun görmüş.

  Kitabın, adından da anlaşılacağı gibi öncelikli amacı, yaş gözetmeksizin, Kare Karala türüne yeni başlayanlara rehberlik etmek. Bunu da, kitabın başındaki çözüm anlatımından itibaren, sayfalar boyunca yer verilmiş küçük ebatlı diyagramlarla yapmak.

  Kitap, yeni başlayanlar için bulunmaz bir kaynak olmasının yanı sıra, büyük boy karala çözmekten yorulmuşlar için de bir dinlenme alanı hükmünde. Çünkü kendilerini fazla zorlamadan çözebilecekleri çok sayıda oyunu barındırıyor.

  Herhangi bir yaş kısıtlaması olmadığı, her yaşta yeni başlayana hitap ettiği için de, ayrıca bir *çocuk kitabı* olarak da anılabilir. Yani içeriğinden dolayı ifade ettiği manalardan biri de, ilköğretimdeki, lisedeki öğrencilerin de Kare Karala öğrenme amaçlı kullanacakları bir kitap olması.

Yeni Başlayanlar İçin Kare Karala Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.