Yeni Başlayanlar İçin Javascript

Abaküs Kitap

Fahrettin Erdinç

63,00 TL
44,73 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
18,27 TL
Yeni Başlayanlar İçin Javascript Hakkında Bilgiler
Türü: Programlama Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786059129367
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
Fahrettin Erdinç
Fahrettin Erdinç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yeni Başlayanlar İçin Javascript Kısa Özet

  JavaScript’i Kaynağından Öğrenin!

  JavaScript’e Hızlı Bir Başlangıç Yapmak İsteyenler İçin Fahrettin Erdinç Kaleme Aldı!

  Bu kitap temel düzeyde bilgisayar kullanabilen ve JavaScript öğrenmek isteyen herkes için yazılmıştır. Var olan JavaScript programlama bilgisini geliştirmek isteyenler de bu kitaptan rahatlıkla faydalanabilir.

  JavaScript genel olarak web sayfalarında istemci taraflı etkileşimli sayfalar oluşturmak için kullanılır. Ama bilin ki değişik kütüphaneler (framework) kullanarak JavaScript ile hem masaüstü, hem web hem de mobil uygulamalar geliştirebilirsiniz. Bu da JavaScript’i basit ama güçlü bir programlama dili haline getirir.

  Kitap özellikle okullarda ve kurslarda programlama öğrenmek isteyen öğrenciler düşünerek hazırlanmıştır. Bu anlamda, kitap sadece JavaScript’e yeni başlayan öğrencileri değil, aynı zamanda JavaScript eğitimi veren öğretmenleri de göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

  Konular tamamen sıfırdan başlar ve temel/orta düzeyde programlama becerilerini kazandırmayı amaçlar. Kitaptaki konular mümkün olduğunca küçük ve mantıklı parçalara ayrılmış ve herkesin kolayca anlayabileceği örneklerle desteklenmiştir. Özellikle JavaScript’e sıfırdan başlayanların zorlandığı bazı konularda bolca örnek kod yazılarak konuların daha basit ve anlaşılır olması sağlanmıştır.

 • 1. Hamur

Yeni Başlayanlar İçin Javascript Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.