sadsad x
asdasd
Yemin Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 550
ISBN: 9789944822688
Kapak: Ciltsiz
Frank Peretti
Frank Peretti
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yemin Kısa Özet

  Çok Eski Bir Günah
  Unutulmuş Bir Yemin
  Ölümcül Bir Sır Saklayan Bir Kasaba

  Epsilon Yayınevi'nin okurlarıyla tanıştırdığı başarılı yazar Frank Peretti Kuzeybatı Pasifik in dağlarında, eski ve yalnız bir madenci kasabası olan Hyde River'ı ele geçiren kötülük hakkında kanlı ve insanın içini ürperten bir iz bırakacak şeyler anlatıyor.

  Geceleri, bilinen bütün hayvanlardan çok daha tehlikeli olan bir yırtıcı hayvan, insanların bedenlerini ve ruhlarını istemeye başlıyor. En son kurban, doğa fotoğrafçısı Cliff Benson, dağlarda kamp yaparken vahşice öldürülüyor. Şerif Les Collins, izleyebileceği küçük bir kanıta rağmen, davayı kapatıyor ve suçu vahşi bir ayıya atıyor... Tıpkı Hyde River'da yıllardır süregelen diğer esrarengiz ölümlere ve ortadan kayboluşlara yapıldığı gibi.

  Fakat vahşi yaşam biyologu Steve Benson, kardeşinin ölümünü bir sır olarak kabul etmeyi reddediyor. Şerif'in, Hyde River'da büyümüş olan ve kasabanın en güçlü adamının, cinayetin delilini saklamak için bir komplo düzenlediğinden şüphelenen, kumral saçlı yardımcısı Tracy Ellis'le birlikte bir araştırmaya girişiyor.

Yemin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.