sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
BU YAZARIN ESERLERİ
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ahmet Ümit Kitapları Satın Al

Polisiye kitapların ve dedektiflik kitaplarının neredeyse 200 yıllık bir geçmişi var. Agatha Christie en bilinen dedektiflik yazarlarından birisi. Ülkemizde de dedektiflik ya da polisiye tarzı eserler veren yazarlar bulunmakta. Ülkemizde ilk örneklerini Peyami Safa ile görebileceğimiz polisiye tarzı eserlerin günümüzde en popüler temsilcilerinden birisi de Ahmet Ümit. Ahmet Ümit kitapları ülkemizde birçok insana ulaşarak polisiye roman tarzının benimsenmesine yardımcı oluyor.

Ahmet Ümit kitapları satın almadan önce Ahmet Ümit’in şairlik yanının olduğunu bilmek de fayda var. Polisiye eserleri ile tanınan Ahmet Ümit, İstanbul Hatırası, Bab-ı Esrar, Patasana, Sultanı Öldürmek gibi eserleri ile tanınıyor. Birkaç eseri sinemaya da uyarlanan Ahmet Ümit, Ülkemizde polisiye romanın popüler bir temsilcisi olarak görülüyor.

Çeşitli eserleri 40 dile çevrilen Ahmet Ümit ilk eserini 1982 yılında kaleme almış. Daha sonraları çeşitli TV kanalları için senaryo yazarlığı da yapan Ahmet Ümit, romanları ile edebi başarısını ortaya koymuş bir yazardır. Yazar popüler olunca eserlerini almak için de internette birçok siteye ulaşabiliyorsunuz.

Ahmet Ümit Hangi Sırayla Okunmalı

Ahmet Ümit ile tanışmamış kitapseverler için Ahmet Ümit’in İstanbul Hatırası ve Beyoğlu Rapsodisi kitaplarını tavsiye etmek mümkün. Ahmet Ümit kitapları arasında bir ayrım yapmak yersiz olsa da iyi bir intiba için bu kitaplar tercih edilebilir.

Ahmet Ümit ile tanışmak için ve tüm eserlerini tek bir site üzerinden görmek için BKM kitap internet sitemizi kullanabilirsiniz. Polisiye roman ile ilgili yerli bir yazar ile tanışmak için Ahmet Ümit kitapları ile sizleri bekliyor. Popüler polisiye yazarlarına ve kitaplara en uygun fiyatlar ile erişmek için sizleri internet sitemize bekliyoruz. Ahmet ümit ile tanışmak için bize buyurun.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.