Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Yaşamını Tasarla

45,00 TL
31,50 TL

Tasarımcılar tasarım düşüncesini kullanarak dünyalar yaratır ve problem çözer. İşyerinizde ya da evinizde etrafınıza bir bakın; elinizdeki tablet ya da akıllı telefon, oturduğunuz sandalye, yani hayatınızdaki her şey birileri tarafından tasarlanır. Ve her tasarım bir tasarımcının ya da tasarımcılar ekibinin çözmeye çalıştığı bir problemle başlar.

Bu kitapta Bill Burnett ve Dave Evans, kim ya da nerede olursak olalım, yaşımız kaç olursa olsun ve ne iş yaparsak yapalım, tasarım düşüncesinin hem anlamlı hem tatminkâr bir yaşam tasarlamamıza nasıl yardım edeceğini gösteriyor. Müthiş teknolojiler, ürünler ve mekânlar yaratan tasarım düşüncesi, kendiniz için her zaman yaratıcı ve verimli, her an sürpriz yapabilecek, neşeli ve tatmin edici bir yaşam ve iş hayatı tasarlamak için de kullanılabilir.

Tasarımcılar henu¨z var olmayan şeyleri hayal eder ve sonra onu gerçekleştirirler, sonra da du¨nya değişir. Siz de bunu kendi yaşamınızda yapabilirsiniz. Henu¨z var olmayan bir kariyer ve bir yaşam hayal edebilirsiniz; bu *gelecekteki sizi* inşa edebilirsiniz, bunun sonucunda da hayatınız değişir. Yaşamınız şu hâliyle mu¨kemmelse yaşamı tasarlamak halihazırda sevdiğiniz yaşamın daha iyi bir modelini oluşturmak konusunda size yine de yardımcı olabilir.

*Yaşamını Tasarla, okurları zorluklara tıpkı bir tasarımcı gibi yaklaşarak tatmin edici ve anlamlı bir yaşam inşa etme sürecinden geçiriyor... Bu kitabı okumalısınız. Herkes okuyacak.*

- Daniel Pink, Drive ve Aklın Yeni Sınırları kitaplarının yazarı

*... Kitaptan alınacak belki de en önemli ders, sizi mutsuz eden bir hayata razı olmanın en büyük başarısızlık olduğudur...*

- Publishers Weekly

Benzer Ürünler
Çok Yönlü
%30
56,00 TL
Gülderen
%38
24,80 TL