Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Yaşamım Kimin Elinde

35,00 TL
26,25 TL
Ağız Durmuyor Mide Ne Yapsın? Holistik Terapilerin YükselişiÖnce Aklı Doyurmak GerekDetoksun Artan DeğeriDoğru Bilinen Yanlışlar

Bu kitabı iç hastalıkları uzmanı, bütüncül terapiler ve detoks hekimi olarak kişisel sağlığınızı koruyabilmeniz, yönetebilmeniz ve yaşamı doğru algılamanız konusunda farklı bir bakış açısı yaratabilmeniz için hazırladım.

Kendi yaşamımdan örneklerle içine biraz da mizah katarak dile getirdiğim sağlıklı yaşam anlayışı ile; huzuru, eğlenceyi, hareketi ve sağlıklı bir yaşamı arayanların kendi içlerindeki imkânsızı değiştirebilecek cesur *Ben*i oluşturmalarını hedefledim.
Okuyucuya vermek istediğim mesaj her insanın sağlıkla ilgili olarak bir B PLANI olması gerekliliğidir.

Bu kitaptan, yaşamını kendi başıma yönetemeyen, monotonluktan sıyrılamayanı, *Evet ve Hayır* demeyi beceremediği için doğru seçimler yapamayan ve en önemlisi kendisi için yaşamayı öğrenemeyen insanlar yararlanabilirler.

*Yaşamım Kimin Elinde?* sorusunu soranlar, bu kitabı okuduktan sonra arınma bilincine sahip olarak hem modern bilime ve hem de alternatif tedavilere açık hale gelebilirler. Bütüncül yaklaşımlara ilgi duyarak sağlıklı hayatı deneyimlemeye ve yaşamlarını istedikleri yönde geliştirmeye başlayabilirler.

Serra Şentekin kimdir?
1978 yılında İzmirde doğdu. Eğitim hayatı tamamen İzmir`de geçen, orta ve lise döneminde 7 senelik sıkı bir Bornova Anadolu Lisesi (BAL) ailesi geçmişi olan Şentekin, 2001 senesinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi`nden Tıp Doktoru ünvanıyla mezun oldu.

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi`nde 2008yılında İç hastalıkları uzmanlığı eğitimini tamamlayan Şentekin, İzmir ve diğer bazı illerde çeşitli hastanelerde uzmanlık yaptı.

Daha sonra bir  detoks otelinde hekim olarak çalışmaya başladıktan sonra farkındalıklarını arttırınca doğal tedavilerle ilgılenen Şentekin,iç hastalıkları uzmanlığını bırakarak çalışmalarını Bütünsel Yaklaşımlar doğrultusunda geliştirdi. Şentekin, halen İzmir Karşıyaka`da Violet Güzellik adlı detoks, sağlık ve zayıflama adına faaliyet veren işyerinin sahibi olarak deneyimlerini aktarmaya devam etmektedir.