sadsad x
asdasd
22,00 TL
17,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
4,40 TL
Yaşama Sanatı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 203
ISBN: 9789752306400
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Turhan Altıner
Ahmet Turhan Altıner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaşama Sanatı Kısa Özet

  Daha güzel yaşamanın inceliklerini öğreten bir kitap
  Yaşama Sanatı
  Yaşama güzellik ve anlam kazandırmak, yaşamın sanatla dolu olabileceğini anlamak, elinizdekilere değer katmak, kalıpları aşmak ve katılımcı olmakYaşama değer katan bu kavramları bir sanatçı ustalığı ile anlamanıza yardımcı olacak Yaşama Sanatı kitabı yaz tatili bitmeden keyifle okumanız için Boyut Yayınlarından çıktı.
  Mimar, gazeteci ve yazar kimlikleri ile tanıdığımız Ahmet Turhan Altıner yaklaşık yirmi yılda geliştirdiği yaşama sanatı kavramını anlatıyor kitabında. Anadolu insanının mahallesi, evi, mutfağı ve mizahını başlangıç olarak sunarak üzerine kendi yaratıcılığınızı katıp geliştirmek üzerine bir yaşama
  sanatı öğretiyor.
  Nokta, Hürriyet ve Milliyette yıllarca testuslarını okuduğumuz Ahmet Turhan Altıner, Anadoluda yüzlerce yıldır birikmiş kültürlerden kaynağını alan duygu ve düşünceleri yeniden yaşamın içine katarak, yaşamanın ustalık dolu olabileceğini hatırlatıyor. Ve bu yüzden bu kitabı anne ve babaların çocuklarına vermek isteyecekleri bir hediye olacağını söylüyor.

  Hayata bakış açınızı değiştirecek olan ve yaşama sanatının püf noktalarını makaleler okuyup, testler cevaplayarak öğreten bu kitabı otobüste, uçakta, metroda, trende, yatarken, güneşlenirken, herhangi bir yerinden açıp okuyabilirsiniz.

  Güneşin içimizi ısıttığı şu yaz günlerini, kafamızı rahatlatacak, içimizi ferahlatacak bu kitabı edinmeden geçirmeyin.

Yaşama Sanatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.