sadsad x
asdasd

Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi

Tutku Yayınevi
14,95 TL
10,47 TL
%30 indirim
Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786059734080
Kapak: Ciltsiz
İsmail Çorbacı
İsmail Çorbacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi Kısa Özet

  Tarihi ve yakın dönem olayları ile dünya genelinde ve Türkiye’de günümüzde yaşanan olaylar zincirinin takibini ve analizini yaptığınızda bütün taşların kusursuz bir şekilde yerine oturduğunu göreceksiniz. Ülkelerarası savaş, uluslararası savaş ve büyük dünya savaşları… Ülkelerdeki kaos, iç çatışmalar, mezhepler arası sürtüşmeler. En önemlisi de, tarikatların başına dinle alakası olmayan kişilerin yerleştirilmesi. Dünya genelinde çeşitli şekillerde ve isimlerle aynı merkezden yönetilen tarikatların kurulması. Ve işin en garip olanı ise adını hiç duymadığınız şirketlerin kurulması…

  Yahudilerin projeleri aslında 1000 yıllık olmaz, 1000 yıllık olanı ileriye dönük olanıdır. Projeler 10 yıllık ve 100 yıllık olarak planlanır ve sırasıyla uygulanır. Oluşturulan projeler ekleme veya çıkarımlarıyla mutlaka hayata geçirilir. Zaman zaman protokoller de yazılmıştır. Bunların içinde en meşhur olanı, Henry Ford'un kaleme almış olduğu "Beynelmilel Yahudi" olarak yayınlanan eserde "Protokoller" yer almıştır.

  Günümüzde hayran kaldığımız sinema oyuncuları, ardından gidilen bilim adamları ve daha birçokları hep bu tarikatlardandır. Araştırıldığında ya Mason ya da İlluminati tarikatlarına bağlıdırlar. Şimdi biraz düşünelim acaba bizi kim yönetiyor?

  Bu kitapta 1000 yıllık bir planla dünyayı yönetmeyi amaçlayan Yahudi güçlerinin, siyaset ve ekonomi sahnesinde oynadığı dehşet veren oyunları ve bu oyunların sonucunda dünyanın nasıl da bir kaos içinde kaldığını hayretle okuyacaksınız.

  Büyük oyunu anlamak ve oyunun bir parçası olmaktan kurtulmak için daha ne bekliyoruz ki…

Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.