sadsad x
asdasd

X Y Z Kuşakları ve Kuşaklar Arası Farklılık Yönetimi

Nobel Akademik Yayıncılık
27,00 TL
23,49 TL
%13 indirim
X Y Z Kuşakları ve Kuşaklar Arası Farklılık Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 234
ISBN: 9786053203279
Kapak: Ciltsiz
Nagehan Ünüsan Atak
Nagehan Ünüsan Atak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • X Y Z Kuşakları ve Kuşaklar Arası Farklılık Yönetimi Kısa Özet

    Kuşaklar arası çatışma, geçmişte yer alan ve günümüzde de yaygın olarak görülen sosyolojik bir olgudur. Kuşaklar, içinde bulundukları zaman dilimindeki sosyal, tarihi ve siyasi olaylardan etkilenebilirler ve bu olaylar sonucunda davranış kalıpları şekillenebilir. Dolayısıyla benzer kuşaklar *ortak kültür ve değer yargıları* ile birleşirken farklı kuşaklar birbirlerinden ayrışabilir, bu şekilde kuşak farkı ortaya çıkabilir.

    *X, Y, Z Kuşakları ve Kuşaklar Arası Farklılık Yönetimi* isimli kitap; X,Y,Z kuşaklarının özelliklerini, kuşaklar arası farklılıkların kaynaklarını, nedenlerini ve sonuçlarını ele almaktadır. Aynı zamanda bu farklılıkların doğal olarak yarattığı çatışmalara ve bu çatışmaların çözümü ve çatışma yönetimine yer verilmiştir. Ayrıca, insan kaynakları bölümünün kuşak çatışmalarının çözümüne ilişkin, üzerine düşen görevlerinin önemine dikkat çekilmektedir.

    Bu kitap; işletmelerin bakış açısını olumlu yönde destekleyecek kuşakların farklılık yönetimi anlayışının oluşmasını, yerleşmesini ve yeni bir konu olması nedeniyle yazına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

X Y Z Kuşakları ve Kuşaklar Arası Farklılık Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.