sadsad x
asdasd

www. nezamanolecegiz. com. tr

Cinius Yayınları
5,00 TL
3,75 TL
%25 indirim
www. nezamanolecegiz. com. tr Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 156
ISBN: 9786051273396
Kapak: Ciltsiz
J. K. Toksarı
J. K. Toksarı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • www. nezamanolecegiz. com. tr Kısa Özet

  İstanbulda bir lisede sadece eski bir bilgisayarda açılan bir internet sitesi insanların ne zaman öleceğini bilmektedir. Trajik ölümlerin ardından Kenan bu lanetli siteyi durdurmaya karar verir. Aksi halde uzun süredir platonik olarak aşık olduğu Merveyi kaybedecektir. Peki Kenan bunu başarabilecek midir?

  Udumbara çiçekleri
  Babasının yaşadığı talihsiz kazadan sonra eğitimini sürdürebilmek için paraya ihtiyacı olan Hukuk Fakültesi öğrencisi Eda, emekli hocasının yardımı ile İstanbul Barosunun arşivinde çalışmaya başlar. Buradaki görevi ise Cumhuriyet dönemi öncesi baroya kayıtlı olup sicillerini sildirmeyen ve hala yaşıyor gözüken kişilerin öldüklerini ispatlamaktır. Ancak tüm bulgular 1838 yılında doğmuş olan Abdulalim Çelebi isimli avukatın hala yaşadığını göstermektedir. Üstelik ortada Abdulalim Çelebi olduğunu iddia eden bir adam da vardır.

  Gizemli kapı
  Dolmabahçe Sarayının yeni keşfedilen gizli odasından çıkan fotoğraflardan birisinde Mustafa Kemal Atatürk, iki genç erkek ve bir genç kızla yan yana görülüyordur. Her şey ilk bakışta normal gibi gözükse de gençlerden birisinin ceketinin altındaki tişörtte Türkçe, İngilizce ve Yunanca 2004 Atina Olimpiyatları Okçuluk yazıyordur. Üstelik bu üç gençten güneş tutulmasının yaşandığı 29 Mart 2006 tarihinden beri haber alınamıyordur. İş ve özel hayatında sorunlarla boğuşan genç bir polis memuru bu üç genci bulmakta kararlıdır.

www. nezamanolecegiz. com. tr Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.