sadsad x
asdasd

Voleybolun Unutulmazları: Biz Takımı 5 Cilt Takım

Boyut Yayın Grubu - Koleksiyonlar

Gülnur Özfer Görgün

3.600,00 TL
3.240,00 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
360,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Voleybolun Unutulmazları: Biz Takımı 5 Cilt Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Spor Kitapları
Sayfa Sayısı: 2184
ISBN: 9786056936609
Kapak: Ciltli
Gülnur Özfer Görgün
Gülnur Özfer Görgün
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Voleybolun Unutulmazları: Biz Takımı 5 Cilt Takım Kısa Özet

  Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı -5 Cilt Takım

  Voleybola adanmış 712 unutulmaz ismin hayat hikâyelerinin, başlarından geçen unutulmaz olayların, heyecan dolu karşılaşmalarının, sevinçlerin, hüsranların,  hüzünlerin sayfalarına yansıdığı 10.000  görselle bezenmiş, 5 ciltten oluşan  2184 sayfalık eşsiz bir eserdir.

  Voleybolun unutulmazları Ansiklopedisi, kendisi de  eski bir voleybolcu, eğitimci Gülnur Özfer Görgün tarafından tamamıyla gönüllük esasıyla hazırlanmış ve dijital voleybol müzesi oluşumunda kullanma şartı ile Voleybolcular Derneği’ne şartlı olarak bağışlanmıştır.

  Yazarın 2015 Ocak ayında Facebook’ta, Voleybolun Unutulmazları adlı kapalı grupta vefat eden voleybolcuların yaşam hikâyelerini ve fotoğraflarını paylaşmaya başlaması ile temelleri atılan eser, günden güne artan takipçilerinin sayfaya yaptığı katkıları ve kolektif bir çalışma ile bugünlere gelmiş ve Türk Spor tarihinin en geniş içerikli spor ansiklopedisi olarak vücut bulmuştur.

  Aynı spor dalında şimdiye kadar hazırlanmış tüm çalışmalardan daha fazla içerik barındıran eser içeriği itibari ile sadece bir spor ansiklopedisi değil farklı dönemleri de içeren bir biyografi kitabı, antropolojik ve sosyolojik içerikleriyle bir roman niteliğindedir. 

  1905-1965 yılları arasında doğan ve yaşamlarının oldukça uzun bir bölümünü voleybola, spora adayan 712 kişinin  anı ve himayelerini ile ölümsüzleştiği Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisi; koleksiyonerlerin, araştırmacıların, spor tarihçilerinin, akademisyenlerin yararlanabileceği bir başvuru kaynağı olarak okuyucunun ve Türk sporseverlerin beğenisine sunulmuştur

Voleybolun Unutulmazları: Biz Takımı 5 Cilt Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.