sadsad x
asdasd

Vay Canına Dedirtmek Karmaşık Zamanlar İçin Herkese Rehber Kitap

Pegasus Yayınları

Tom Peters

49,98 TL
29,99 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
19,99 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Vay Canına Dedirtmek Karmaşık Zamanlar İçin Herkese Rehber Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kit
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9789944326315
Kapak: Ciltsiz
Tom Peters
Tom Peters
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Vay Canına Dedirtmek Karmaşık Zamanlar İçin Herkese Rehber Kitap Kısa Özet

    İş alanında geleceği görme yeteneği ile tanınan Tom Peters bize iş dünyasında ayakta kalabilmek için yenilik yapmanın ve insanlara 'vay canına' dedirtecek iş fikirleri üretmenin gereğini anlattığı kitabında özellikle ekonomik durgunluk dönemlerinde innovasyonun önemini vurguluyor.

    Peters üretimin çok fazla olduğu ve dolayısıyla ürünlerin değerinin düşük olduğu durgunluk dönemlerinde iş alanında başarılı olmanın anahtarının yenilikçi fikirlerden geçtiğini gözler önüne seriyor. Yenilikçi fikirler, yalnızca bu dönemlerde değil, her zaman için benzer iş kollarında üretim yapan firmalardan bir adım önüne geçmeniz için anahtar işlevi görüyor. Dünyanın gitgide küçüldüğü çağımızda fark yaratmak giderek daha fazla önem kazanıyor ve sizi siber uzay çağına taşıyacak kapıları açıyor.

    Daha önce benzeri hiç üretilmemiş ürünler ile yepyeni bir piyasa oluşturmanın yollarını gösteren Tom Peters girişimcilere pratik-olmayan zamanlar için pratik bir rehber sunuyor. Her şeyin hızla değiştiği günümüz için yeni taktikler ve stratejiler anlatılan bu temel ve anlaşılması kolay kitap sizi yirmi birinci yüzyılın küresel piyasasında yeni yüksekliklere taşıyacaktır.

Vay Canına Dedirtmek Karmaşık Zamanlar İçin Herkese Rehber Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.