sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam 2 - Meyve ve Fındık Kemirgenleri

Boyut Yayın Grubu

Kolektif

29,00 TL
21,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Vahşi Yaşam 2 - Meyve ve Fındık Kemirgenleri Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9789752309326
Kapak: Ciltli
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Yaşam 2 - Meyve ve Fındık Kemirgenleri Kısa Özet

  Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Meyve ve Fındık Kemirgenleri'nde; sinekkuşları, bağırtlaklar, Arap bülbülleri, ispinozlar, kakadular ve dokumacı (çulha) kuşları yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Meyve ve Fındık Kemirgenleri DVDsinde ise, posta kuşu gibi bazı hayvan türlerinin denizde ve karada yönlerini nasıl bulduklarını keşfedecek ve geniş kuyruklu sinekkuşları, siyah ayılar ve kunduzları da içeren Rocky Mountains sakinleriyle tanışacaksınız.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

Vahşi Yaşam 2 - Meyve ve Fındık Kemirgenleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.