sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 456
ISBN 9786051733890
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
32,41 TL %45
bkmkitap.com
Fiyatı
17,83 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Vahşi Jokerler - Vahşi Kartlar 3 Kısa Özet

  Tüm dünyada milyon satmış Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yazarından!

  *Ortak bir dünyanın kullanıldığı kitaplar arasında en özgünü ve en kışkırtıcı olanı.*

  Peter. S. Beagle

  Mr. Robot ve The Magicians dizilerini ekranlara taşıyan ekip tarafından televizyon hakları satın alınan Vahşi Kartlar’ın üçüncü cildini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

  15 Eylül, 1946’da, Vahşi Kart virüsü dünyaya yayıldı ve birçok kişinin mutasyona uğramasına neden oldu. *Aslar* olağanüstü yeteneklere sahip olurken, *Jokerler* tuhaf, zihinsel ve fiziksel engellerle lanetlendiler. 15 Eylül, artık Vahşi Kart Günü olarak kutlanıyordu. Her geçen yılda kutlamalar daha da büyümekteydi.

  Virüsün yayılmasının kırkıncı yıldönümünde, 1986’da yapılacak Vahşi Kart Günü ise şimdiye kadar yapılan en büyük kutlama olacağa benziyordu. Ancak şeytani ve kudretli bir dehaya sahip Gökbilimci’nin Vahşi Kart Günü için başka planları vardı. Bugün, ona karşı gelen herkesten intikamını alacaktı.

  İlk olarak 1987’de yayımlanmaya başlayan Vahşi Kartlar efsanesi, George R. R. Martin’in editörlüğünü yaptığı türün ünlü yazarları ve bizzat George R. R. Martin’in öyküleriyle belli bir akış ve kurgu içerisinde meydana getirdiği bir *mozaik roman*.

Vahşi Jokerler - Vahşi Kartlar 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.