sadsad x
asdasd

Uydurmanın İncelikleri: Kurmaca Üzerine Kişisel Yaklaşımlar

Hep Kitap

Hakan Bıçakcı

27,00 TL
18,90 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
8,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Uydurmanın İncelikleri: Kurmaca Üzerine Kişisel Yaklaşımlar Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786051921389
Kapak: Ciltsiz
Hakan Bıçakcı
Hakan Bıçakcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uydurmanın İncelikleri: Kurmaca Üzerine Kişisel Yaklaşımlar Kısa Özet

  hep kitap, yazmayı hayatının merkezine yerleştiren, herkesin ilgisini çeken *Atölye* serisine eşsiz bir kitapla devam ediyor: Uydurmanın İncelikleri: Kurmaca Üzerine Kişisel Yaklaşımlar!

  Başar Başarır, Doğu Yücel, Fuat Sevimay, Hakan Günday, İsmail Güzelsoy, Jale Sancak, Mahir Ünsal Eriş, Mario Levi, Mine Söğüt, Murat Özyaşar, Müge İplikçi, Nermin Yıldırım, Seray Şahiner, Yavuz Ekinci…

  Kimi yazacaklarını önceden kalem kalem planlamayı seviyor, kimi akışına bırakmayı. Kimi ne anlattığına önem veriyor, kimi nasıl anlattığına. Kimi karakteri üstün görüyor, kimi olay örgüsünü. Kimi zaman zaman yazar tıkanması yaşıyor, kimi içinden taşan yazma dürtüsünü kontrole alma ihtiyacı hissediyor… Hepsinin kitaplarını büyük bir haz alarak okusak da aslında her biri birbirinden farklı, bazen de birbirinin tam zıddı. Türkçe edebiyatın güçlü kalemleri bu defa Hakan Bıçakcı’nın hazırladığı soruları yanıtlıyor.

  Dünya edebiyatından örneklerle, teorik ipuçlarıyla ve en önemlisi yazarların samimi cevaplarıyla eşsiz bir kitaba dönüşen Uydurmanın İncelikleri, sadece yazmak isteyenler için değil, sevdikleri yazarların çalışma odalarına girip etrafa şöyle bir göz atmak isteyenler için de olağanüstü bir kaynak!

Uydurmanın İncelikleri: Kurmaca Üzerine Kişisel Yaklaşımlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.