sadsad x
asdasd
7,41 TL
5,71 TL
%23 indirim
Umutla Başlayan Unutlar Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 78
ISBN: 9786053060796
Kapak: Ciltsiz
İnci Nida Coşgun
İnci Nida Coşgun
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Umutla Başlayan Unutlar Kısa Özet

  Gülümsediğin an iklim değişebilir, hırçın rüzgarların yerini yeryüzünü hayranlıkla seyreden bir güneş alır. Yıldızlar seni yakından seyredebilmek için yeryüzüyle arasındaki mesafeyi yakınlaştırır. Sonra çiçekler, özellikle papatyalar sana ait olabilmek için en güzel kıyafetlerini giyer.

  Ayak bastığın an mevsim değişebilir. Toprak çıplak ayaklarına dokunabilmek için yeşillenir. Bir çiçek güzelliğinden ilham alarak doğar yeni bir güne. Bir kuş sana sesini duyurabilmek için besteler en güzel şarkısını. Bir yıldız gözlerinden yansıyan aydınlığı dağıtır yeryüzüne. Güneş yeryüzünü gülüşün kadar ısıtamadığı için küser tüm aydınlıklara.

  Gülümsediğin an gün değişebilir. Güneş seni ısıtabilmek için giyer sarı elbisesini. Gökyüzü karanlıklarından arınıp maviliğe teslim eder kendini, göğü ebedi maviye boyar büyük sanatçı. Rüzgârlar farklı kentlere dağıtır esmer göğün karanlığını.

  Gülümsediğin an takvim değişebilir. Rüzgâr kokuna karışabilmek için yayılır yeryüzüne. Yaprak tenine değebilmek için tutunduğu dala sadık kalmayıp düşer adımlarının değdiği yere. Kar taneleri tenine dokunabilmek için enginlere teslim olur. Rüzgârlar farklı kıtalara dağıtır hüzünlü bulutların gözyaşlarını.

  Gülümsediğin an çocuklar değişir, şehir değişir, ben değişirim, hayat değişir… Gülümsediğin an dünya değişir…

Umutla Başlayan Unutlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.