sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,04 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Uçan Çocuklar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786055019303
Kapak: Ciltsiz
Nihat Gökmen
Nihat Gökmen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Uçan Çocuklar Kısa Özet

    Engin Tendürek Dağı'nın tepesinde sürülerini otlatmakta olan iki çoban , öfke ile havlayan köpeğin göstediği noktaya ulaşırlar. Düşlerinde bile göremeyecekleri tuhaf bir şeyle karşı karşıya kalırlar.

    Karşılarında altı metre çapında , üç metre yükseklikliğinde , kenarları basık , yuvarlak bir şeyi görürler. Merak içinde şaşkın bakışlarla onu incelerken , birdenbire yukarıdaki kapı ardına kadar aralanır. Telaş içinde geriye kaçan çocuklar , ne yapacaklarını bilemezler. Araçtan yükselen garip ses , onları içeriye davet eder. Korku içinde bocalayan çobanlar , çaresizlik içinde merdivenleri tırmanarak UFO'nun içine girerler .

    Karşı karşıya oldukları şeyin bir UFO olduğunu anlarlar. Bir süre sonra araç havalanarak gökyüzüne yükselir. Artık nefes kesen olayların biri bitmeden , bir ötekisi başlar ... İlk önce Ağrı Dağı'nın tepesine , ardından Cerattepe'ye , Kaçkar Dağları'na , Ayder'e , Uzun Göl'e , Gerze'ye , Sinop'a ulaşırlar. Hiç beklemedikleri biranda uzayın derinliklerinde Gizil Gezegen de soluğu alılar. En sonunda tekrar yerküreye ulaşır , Mardin'e ve Midyat'a inerler.

Uçan Çocuklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.