sadsad x
asdasd
30,00 TL
22,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tutum, Tutum Değişimi ve İkna Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 223
ISBN: 9786051333960
Kapak: Ciltsiz
H. Andaç Demirtaş Madran
H. Andaç Demirtaş Madran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tutum, Tutum Değişimi ve İkna Kısa Özet

    Bu kitap, birçok disiplinde öemle üzerinde durulan konulardan biri olmakla birlikte, özellikle sosyal psikolojinin, siyaset biliminin, pazarlamanın ve iletişim çalışmalarının en çok ilgi gören konuları arasında yer alan sosyal etki, tutum değişimi ve ikna konularını ele almaktadır.

    Gerek halkla ilişkiler, gerek reklamcılık ve gerekse kitle iletişim çalışmaları açısından son derece önemli bir konu olan "sosyal etki ve ikna", bunların yanında sigara ve uyuşturucu bağımlılığı, eğitimde fırsat eşitsizlikleri, trafik kurallarına uymama gibi toplumsal sorunlarla baş etme ile ilgili çalışmalarda da büyük önem taşımaktadır. Günlük hayatta da iknanın ayrı bir yeri bulunmaktadır; aralıksız olarak planla ya da plansız bir şekilde aile üyelerini, arkadaşlarımızı, karşı cinsi, işverenimizi ikna etme çabası içindeyizdir.

    Hem bireysel hem toplumsal hem de küresel bir öneme sahip olan bu konu, bu kitapta, temel kavramların ayrıntılı bir şekilde tanımlanması, geleneksel ve çağdaş kuramsal yaklaşımların irdelenmesi ve güncel araştırma bulguları doğrultusunda uygulamaya dönük ipuçlarının verilmesi yoluyla işlenmektedir.

Tutum, Tutum Değişimi ve İkna Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.