sadsad x
asdasd

Türk’ün Kurtuluş Yolu Ülkeyi İçten Kemiren Sorunlar

Cinius Yayınları

Alp Kandemir

2,96 TL
1,95 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
1,01 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Türk’ün Kurtuluş Yolu Ülkeyi İçten Kemiren Sorunlar Hakkında Bilgiler
Türü: Azınlık ve Etnik Sorun Kitapları
Sayfa Sayısı: 92
ISBN: 9789757384809
Kapak: Ciltsiz
Alp Kandemir
Alp Kandemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Türk’ün Kurtuluş Yolu Ülkeyi İçten Kemiren Sorunlar Kısa Özet

  Tüm Dünyayı Yıkıma Sürükleyen bir tarihi şahsiyet olan Adolf Hitler’i hiç tasvip etmesem de, ben de şu an bir Türk olarak, kendisinin bu sözleri söylerken kendi halkı için paylaştığı ıstırabı, Türkiye için duyuyorum.
  Şu an fiili olmasa da gizli işgal altındadır. Maalesef sağ ve sol iktidarlar buna göz yummakta, ülke gitgide bir yıkıma sürüklenmektedir. AB denen rüyadan uyanmaz ve bu sonu olmayan gurursuz role devam edersek ikinci bir Sevr’e hazır olunması gerekmektedir.
  Türkiye senelerce yüzünü batıya dönme yolunda çabalamıştır.

  Atatürk’ün muhasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefinin adresi AB değildir. Bu hâlâ anlaşılmamaktadır. Türk ekonomisi batının güdümündedir. Başka bir deyişle AB’ye ve Amerika’ya en ufak bir ters düşme durumunda, kriz çıkabilecek kadar pamuk ipliğine bağlıdır.
  Batı denen Lanetliler grubuyla olan ilişkilerde, Türkiye’nin rolü sadece Ortadoğu’dan gelecek tehlikelere karşı batının bekçiliğidir. AB, Türkiye’yi hiçbir zaman içine almak istememekte ve kafa tutmaktadır. Amerika, Ortadoğu’daki katliamları için Türkiye’yi yanında tutmak istemekte, Türkiye ise asırlardır komşuluk ilişkileriyle bağlı olduğu ülkelerle ters düşmekte; üstelik bunun karşılığında Amerika’dan hiçbir katkı göremediği gibi, sürüyle zararla uğramaktadır.

  Muhasır medeniyet seviyesine ulaşmanın yolu bu değildir.

  Kurtuluş doğudadır.

Türk’ün Kurtuluş Yolu Ülkeyi İçten Kemiren Sorunlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.