sadsad x
asdasd

Türk ve Müslüman Dehaları

Maviçatı Yayınları
11,11
5,44
%51 indirim
Türk ve Müslüman Dehaları Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma - İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786056472961
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Arif Doğan
Arif Doğan
Devamı
Kampanya

Türk ve Müslüman Dehaları Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Türk ve Müslüman Dehaları Kısa Özet

  Dünya bilim tarihine adını sağlam bir şekilde yazdırmış olan bilim adamları bizlere eserlerini ve isimlerini miras olarak bırakmışlardır. Onlar insanoğlu için yeni keşifleri ortaya çıkarırken her zaman insanlığın bir kademe daha çıkarırken her zaman insanlığın bir kademe daha ileri gidebilmesi ve yaptıklarının bütünün faydasına olması için yapmışlardır. Türk ve Müslüman  Dehaları olarak sıraladığımız bu bilim insanları çalışma disiplinlerinin yanı sıra keşifleri ile dünyamızın daha iyi ve daha yaşanacak bir yer olması ve yaşam kalitemizin daha yükselmesine şüphesiz ki büyük fayda sağlanmışlardır.

  Mimar Sinan, Ali Kuşçu, Biruni, İbrahim Hakkıi Vecihi Hürkuş, Farabi, Hazerfan Çelebi ve diğerleri..

  Bu kitapta tarihimize ışık tutan keşifleri ile isimlerini unutulmaz kılan bilim adamlarımızın kısa hayat hikayelerini okuyacak zaman zaman hüzünlenecek onlara imrenecek kimi zaman ise onları takdir edecek ve takdir etmekte ne kadar haklı olduğunuzu göreceksiniz.

  Biz hatıralarına saygı duyduğumuz bu önemli bilim adamlarımızı saygıyla anarken onları unutmamak adına kısa hikayelerini de sizlere sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.