sadsad x
asdasd

Türk Futbol Kulüpleri Yönetim Rehberi

Caretta Çocuk
12,00 TL
8,28 TL
%31 indirim
Türk Futbol Kulüpleri Yönetim Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Spor Kitapları
Sayfa Sayısı: 100
ISBN: 9789944702409
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Türk Futbol Kulüpleri Yönetim Rehberi Kısa Özet

    Tahmini büyüklüğü 525 milyon Euro olan Türk futbol endüstrisinde iyi yönetim standartlarının sağlanmasının gerekli olduğuna inanmaktayız.

    Futbol, sosyal etkisi ve gençliğe aktardığı kayda değer katkıdan ötürü, bir oyundan daha fazla anlam taşıyor. Sahadaki 22 kişinin oyunu, milyonlarca kişinin ilgisini çekerken, futbol kulüplerinin yönetimleri ise, artık milyonları temsil eder hale geldi. Bu nedenle, günümüzde futbol kulüplerini yönetenlerin, bu kulüpleri en yüksek standartlarda yönetme sorumluluğu var artık.

    Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği tarafından hazırlanan Kurumsal Yönetim ilkeleri Işığında Türk Futbol Kulüpleri Yönetim Rehberi, Türk futbol endüstrisinde uluslararası yönetim standartlarının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla hazırlandı. Kitabı hazırlayan çalışma grubunun bir de mesajı var: İnancımız, futbol kulüplerinin kurumsal yönetim standartlarında yönetilmesinin ve aynı yol ile denetlenmesinin gerekliliği yönündedir. Umut ediyoruz ki, bütün okuyucular çalışmadan keyif alır, daha da önemlisi ilgililer rehberin Türk futbolu açısından muhtemel yararlarını dikkate alarak uygulamayı benimserler.

Türk Futbol Kulüpleri Yönetim Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.