sadsad x
asdasd

Tuhaf Dergi Sayı: 16 Temmuz 2018

Tuhaf Dergi

Kolektif

9,90 TL
8,91 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
0,99 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tuhaf Dergi Sayı: 16 Temmuz 2018 Hakkında Bilgiler
Türü: Periyodik Edebiyat Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 3990000047778
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tuhaf Dergi Sayı: 16 Temmuz 2018 Kısa Özet

  Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi, Temmuz sayısı ile bayilerdeki yerini aldı. Temmuz ayında on altıncı sayısıyla okurlarla buluşan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.

  Ara Güler, Zülfü Livaneli, Mazhar Alanson, Selim İleri, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Gündüz Vassaf, Selahattin Duman, Murat Uyurkulak, Tarık Tufan başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi Temmuz sayısı ile bayilerde. Tuhaf Dergi çıktığı günden beri kültür sanat dünyasının en çok konuşulan konularından birisi olmuştu. Temmuz ayında on altıncı kez okurlarla buluşan olan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.

  Geçtiğimiz ay Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) kapağı ve dosyasıyla okurunu selamlayan dergi Temmuz sayısında tüm okuyucularını *Korunmaya muhtaç hayvanlar için #NeYapacaksın* sloganıyla hayvana yönelik şiddete ve istismara karşı harekete geçmeye çağırıyor. ‘Sana da öyle gelmiyor mu?’ mottosuyla çıkan derginin açılış yazısını Temmuz ayında müzisyen Sezen Aksu yazdı. Hayvan hakları için hazırlanan dosyada hayvana yönelik şiddeti ve istismarı tarihçi İlber Ortaylı tarihi, psikiyatrist İlker Küçükparlak psikolojik ve avukat Deniz Tavşancıl Kalafatoğlu hukuki yönleriyle masaya yatırdı.

  Tuhaf sayısında Tuhaf Dergi’nin en önemli sürprizleri ise Nando Salva’ya konuşan Hollywood’un en önemli isimlerinden Arnold Schwarzenegger ve Muhsin Topyıldız’a konuşan 90’lar’dan bugüne en önemli rock gruplarından kabul edilen Travis. Temmuz ayında Tuhaf Dergi’ye röportaj veren bir diğer isim ise Nurhak Kaya’ya konuşan müzisyen, sinemacı, yazar ve ressam Mehmet Güreli. Gazeteci İsmail Saymaz ile belgeselci Nebil Özgentürk 2 Temmuz 1993’te yaşanan Sivas Katliamı’nı konuşmak üzere bir araya geldiler.

  Haziran ayında olduğu gibi müzisyen ve yazar Zülfü Livaneli, yazar Selim İleri, yazar Murat Uyurkulak, yazar Gündüz Vassaf, yazar Selahattin Duman, felsefeci Ahmet İnam, yazar Ömür İklim Demir ve dünya edebiyatının önemli isimlerinden İsrailli yazar Etgar Keret yazılarıyla Tuhaf Dergi’de yer alıyorlar.

  Tuhaf Dergi, tüm Türkiye’de gazete ve dergi satan her yerde…

Tuhaf Dergi Sayı: 16 Temmuz 2018 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.