sadsad x
asdasd
39,00 TL
27,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
11,70 TL
Toyota Tarzı Yalın Liderlik Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 318
ISBN: 9786053223542
Kapak: Ciltsiz
Jeffrey K. Liker
Jeffrey K. Liker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Toyota Tarzı Yalın Liderlik Kısa Özet

  Toyota Tarzı başarının son halkası: Yalın Liderlik

  Gerçek bir lider olmaya ve diğerlerini geliştirmek için sistematik bir yaklaşım ortaya koymaya nasıl başlayabilirsiniz? Birçok yönden zaten başladınız. Aslında bu kitabı okumanız, nerede olduğunuz ve nerede olmak istediğiniz arasındaki farkı tanımlamaya yetiyor.

  Yalın üretim, tüm zamanların en başarılı kimi işlerine imza atmaya devam ediyor. Fakat yalın süreçler açısından dünya birincisi olmak, problemlerin meydana gelmesini engellemiyor ve onları çözmeye yardım etmiyor; çünkü yaşanan sorunlar gerçekte yalın süreç problemleri değil, liderlik problemleri. Bu kitapta 60 yıldan daha uzun bir süredir yalın liderler yetiştiren Toyota'nın kriz çözme yöntemleri ve liderlik uygulamaları mercek altına alınıyor. Dünyanın tüm fabrikalarına, Ar-Ge ve satış operasyonlarına, İK bölümlerine adapte edebileceğiniz bu liderlik modeli, yalın yolculukta olanlar için bir hazine değerinde.

  Bir şirkete ömrü boyunca ve istekli bir lidere kariyeri boyunca rehberlik edebilecek Yalın Liderlik, mükemmellik vizyonunun derin bir şekilde anlaşılması için şimdiye dek bir araya getirilmiş en etkili liderlik analizlerini içeriyor.

Toyota Tarzı Yalın Liderlik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.