sadsad x
asdasd
12,96 TL
9,07 TL
%30 indirim
Toplu Oyunlar Hakkında Bilgiler
Türü: Fotoğraf, Sinema, Tiyatro Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786059850247
Kapak: Ciltsiz
Gül N. Yuyucu Yıldırım
Gül N. Yuyucu Yıldırım
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Toplu Oyunlar Kısa Özet

  Kimsesizliğin hüznü içinde geçen hayatınızın, eksikliğini hissettiğiniz kişinin kurgusu olduğunu öğrenseniz ve kurgunun devamını sizin getirmeniz istense, kendinize nasıl bir son yazardınız? Genç oyuncu Güliz Solak’ı hayatının ikilemine götüren sonunu sen yaz umudu ve umutsuzluğu birlikte yaşatan bir dram.

  Zamana meydan okuyan bir ambarı felakete ne sürükleyebilir? Karşı konulmaz çıkar savaşları mı? Kutsalları bile hiçe sayan egolar mı? Yoksa kanmaya hazır teslim oluşlar mı? Dört ambar işçisinin omuz omuza başlayıp, yumruk yumruğa biten trajik hikâyesi ambar ile kara komedi olarak sunuluyor.

  İdealleri uğruna gerçeklerinden vazgeçmek zorunda olan bir adam ve hayatta kalma savaşı veren masum bir kadının akıllara durgunluk veren mücadelesini çarpıcı bir dille anlatan ses’i okurken fazlasıyla gerildiğinizi hissedeceksiniz.

  Olaylara başka pencerelerden bakan Gül N. Yuyucu Yıldırım, ya akıl değmemiş fikirleri ele alıyor ya da düşünülmüş konuları hayal gücünün sınırlarını zorlayacak şekilde işliyor. Yazarın, ustaca kaleme alınmış oyunlarıyla tiyatro dünyasında varlığını hep hissettireceği kuşkusuz.

Toplu Oyunlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.