sadsad x
asdasd
15,00 TL
12,15 TL
%19 indirim
Tıpta Çaresizlik Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 164
ISBN: 9786058396005
Kapak: Ciltsiz
Okan Önerci
Okan Önerci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tıpta Çaresizlik Kısa Özet

  Sağlık konusunda çok büyük sıkıntılar söz konusu. Bu sadece bize özgü değil dünyada sıkıntılı. Çok karmaşık, geniş sağlık konusunu ve bu konuda merak edilen tüm konuları esprili, akıcı bir üslupla herkesin anlayabileceği bir şekilde kısa ve net olarak anlatmaya çalıştım.

  Tüm hastalıkların nedenini açıklamaya kim cesaret edebilir?

  Organlarınızın ve Bedenimizdeki sistemlerin sesini bakalım ne kadar size net duyurabildim?

  'Ruhunuz acılarla doluysa bedeniniz bunu mutlaka kusacaktır' diyerek başladığım sağlığın ruhsal boyutu ve bedensel kısma etkileri üzerine gözlem ve tespitlerime bakalım ne diyeceksiniz? Sağlığın ruhsal boyutu bu güne kadar hep ihmal edilmiştir. Bence bedensel boyutundan çok daha önemlidir.

  "Hekimlik" benim için çok değerli ve kutsal bir meslektir. Artık doktorluğun sağlık hizmeti veren değil sağlık hizmeti satan bir meslek haline getirilmesi, tedavilerin, Semptomlara, Teknolojinin ve İlaç sanayinin yönlendirmesiyle aynı hastaya bakan her doktorun farklı tedavi uygulamalarıyla ilaç küpüne dönmesi beni çok üzmektedir.

  Ortalık had safhada bilgi kirliliği ile dolu. Tek isteğim sizleri doğru bilgilere kavuşturmak. Lütfen size uzattığım elimi tutun.

Tıpta Çaresizlik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.