sadsad x
asdasd
16,67 TL
11,34 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
5,33 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tıkanmak Ya Da Tık Almak Hakkında Bilgiler
Türü: E-Ticaret Kitapları
Sayfa Sayısı: 1
ISBN: 9789752958753
Kapak: Ciltsiz
Aytaç Mestçi
Aytaç Mestçi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tıkanmak Ya Da Tık Almak Kısa Özet

  Microsoft'un genel başkanı Bill Gates, Reklamcılığın geleceği internettir diyor.

  Siz ne diyorsunuz?

  İnternet reklamcılığını öğrenmek için daha zamanınız olduğunu düşünüyorsanız veya hala interneti alternatif mecra sanıyorsanız, bu kitap sizi daldığınız rüyandan uyandırabilir. Öte yandan internat reklamcılığının bugün dünyada kullanılan tüm standart reklam türlerini, fiyatlandırma biçimlerini ve kullanım araçlarını, bunların nasıl verimli kullanılacağını ve kontrol edileceğini bilmek istiyorsanız, aradığınız kaynağı buldunuz.

  Ülkemizde internet reklamcılığının, geleneksel kitlesel mecra reklamcılığına göre ucuz olması yüzünden büyük reklamcıların dişinin kovuğunu doldurmayacak kadar küçük komisyonlar kazandırması, bazılarının internet reklam yatırımlarını hala dostlar e-alışverişte görsün düzeyinde tutuyorsa da, başını kumdan çıkaranlar bugün pazarlama bütçelerinin gittikçe daha fazlasını internete kaydırıyorlar. İnternet, Türkiye'de de, dünyada da açık ara en hızlı büyüyen reklam macerası olarak diğer mecralardan pay çalmaya devam ediyor.

  İnternet reklamcılığnda kullanılan İnterstitials, push, intermercials, impression, site stickiness, click-through rate, cost-per-action, pay-per-lead, content integration, search optimization ve daha bir çok terim bu kitala kabus olmaktan çıkıyor, kazanca dönüşüyor...

Tıkanmak Ya Da Tık Almak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.