sadsad x
asdasd
99,90
89,91
%10 indirim
Tik Tak-Bomm Hakkında Bilgiler
Türü: Kutu Oyunları
ISBN: 9001890775598
Kutu Oyunları
Kutu Oyunları
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Tik Tak-Bomm Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tik Tak-Bomm Kısa Özet

          Hem eğitici hem de eğlenceli Tik Tak BOMM hafıza ve konsantrasyon oyunu, küçükten büyüğe herkesin ilgisini çekiyor. Eğlenceli dakikalar geçirirken kelimeler arasındaki ilişkileri keşfederek hafızanızı ve kelime dağarcığınızı test etmenize ve geliştirmenize yardımcı oluyor.

  Eğitici ve Heyecanlı

  -Dünya çapında ödüle sahip Tik Tak BOMM, dört dilde oynanabilen resimli kartları, kısa zaman içerisinde düşünmenizi ve kelimeyi bulmanıza sevk eden oyun yapısı ile öğretirken eğlendiriyor.
  -Türkçe dışında Almanca, Fransızca veya İngilizce oynayarak yabancı dilde düşünme yeteneğinizi ve kelime dağarcığınızı geliştirmeye imkan sağlıyor.
  -Kartlar, özellikle çocukların gözlem yeteneğini, kelime bilgisini ve yaratıcılığını desteklerken büyükler için de eğlenceli bir kelime oyunu oluşuyla ailecek oynanabilecek bir oyun olabilme özelliği taşıyor.
  -Kartın üzerindeki konu ile alakasız ve daha önce söylenen kelimeleri söylemek oyun kurallarına aykırı olduğu için oyun esnasında dikkatli olmanıza ve hafızanızı test etmenize yardımcı oluyor.
  -10 veya 60 saniye içerisinde patlayan oyuncak bomba elinizdeyken, bombanın elinizde patlamaması için kart üzerindeki konu ile alakalı kelimeyi bulmanız gerekiyor. Bu şekilde oyun esnasında heyecan her zaman üst seviyede kalıyor.

  Küçükten Büyüğe Herkes İçin


  Yaş: 5+
  Oyuncu Sayısı: 2-12
  Gelişim Alanı: Hafıza ve Konsantrasyon
  Ürün Grubu: Eğitsel Oyun
   
  Ailecek Oyun Zevki


          Ailecek eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayan Tik Tak BOMM, hızlı düşünmeyi ve sözel ifadeyi olumlu yönde etkilemesiyle de bu eğlenceyi herkes için faydalı hale getirmeyi başarıyor. Bu eğitici, eğlenceli ve heyecan dolu oyunun kutusu içerisinden; 55 adet farklı konularda oluşturulmuş resimli kart, bir adet elektronik oyuncak bomba ve oyun kullanım kılavuzu çıkıyor.

  Oyun ile Öğrenmenin Markası: Piatnik

          1824 yılında Avusturya'da kurulan Piatnik, kart oyunları, eğitici oyunlar, masa oyunları ve bulmacalar üreterek hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap etmeyi başarıyor. Oyun oynarken yeni bilgiler kazandırmayı ve iletişim kurmayı amaç edinen Piatnik, bu amacı doğrultusunda eğitici ve etkileşimli oyunlar tasarlamaya devam ediyor.

  Ürün Açıklaması

  Kartlarda belirlenen konu ile ilgili daha önce hiç söylenmemiş kelimeyi bomba patlamadan önce bulabilecek misin ?
  Kartın sende kalmaması için uygun kelimeyi ararken, aynı zamanda hızlı düşünmen ve süresi değişken bombadan dolayı biraz da şansının olması gerekiyor !
  Geçerli kelimeyi söyleyip bombayı bir sonraki oyuncuya verdiğinde yeni oyuncunun da heyecanı birden fırlıyor !

          55 adet farklı, birbirinden ilgi çekici konular kartların üzerinde resimlerle gösterilmektedir. Oyunumuzu ister kendi dilinizde ister farklı dillerde oynayarak kelime haznesini arttırmada veya cümle kurdurma gibi yeni kurallar geliştirerek zevkli bir şekilde dil eğitiminde bir araç olarak da kullanabilirsiniz.
   
  Kutu Boyutları (cm): 23,5 x 17 x 8


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.