sadsad x
asdasd

Thrive : Başarı İçinizdedir

CEO Plus

Arianna Huffington

26,85 TL
20,14 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,71 TL
Thrive : Başarı İçinizdedir Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786050924237
Kapak: Ciltsiz
Arianna Huffington
Arianna Huffington
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Thrive : Başarı İçinizdedir Kısa Özet

  Huffington Post’un kurucusundan başarının yeni tanımı: Sağlık, Bilgelik, Mucize ve Özveri

  Duvarları süsleyen çerçeveli diplomaları, sertifikaları, unvanları, terfileri, beş yıllık kariyer planlarını, göz kamaştırıcı CV’leri, uykusuz geceleri, her şeyi önüne katıp götüren rüzgâra bırakın. Orada öylece kalın, dünya, siz ve içinizdeki müzik... Ölümünüzü düşünün, öldükten sonra arkanızdan söylenecek sözleri... Duydunuz mu kimse madalyalarınızdan, plaketlerinizden bahsetmiyor! İçinizden yansıyan iyilikten, çevrenize kattığınız güzellikten, erdemlerinizden söz ediyor insanlar. Nihayet başarının içinizde ve kaynağını hayatın kendisinde bulan sonsuz bilgeliğinizde olduğunu anladınız... Başarılı ve erdemli bir insan olduğunuzu söyleyecekler, çünkü Arianna Huffington’ın Üçüncü Ölçüt adını verdiği Sağlık, Bilgelik, Mucize, Özveri kavramlarıyla toplumsal ve bireysel mutluluğun nasıl yakalanacağını öğrendiniz... 

  Başarı hiç bu kadar *insani* tarif edilmemişti. Huffington, günümüz başarı ölçütlerinin tutsaklaştırdığı insanları içsel zenginliklerine kavuşturup özgürleştirerek gerçek başarıya ve mutluluğa ulaştırıyor. 

  Arianna Huffington, Thrive/Başarı İçinizdedir’de gerçekte kim olduğumuzla bağlantıya geçerek hayatımızı kendi kurallarımıza göre yaşayabilmemiz için hepimizi teşvik ediyor. Bu kitap, gündelik hayatta yaşadığımız sorunlarla baş etmek için, sağlıklı uykudan iç sesimizi dinlemeye kadar uzanan çeşitli yöntemler önererek gözden geçirdiğimiz hayatlarımızı daha özgün ve tatminkâr kılmamızı sağlayacak bir yol çiziyor.
  Sheryl Sandberg, Lean In’in yazarı, Facebook’un Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdürü

  Yazar Hakkında

  Arianna Huffington, Huffington Post Media Group’un kurucu ortaklarından, Amerika’nın en çok okunan haber sitelerinden, Pulitzer Ödüllü Huffington Post’un yazı işleri müdürü. Huffington, birçok ulusal gazete ve dergide köşe yazarlığı yapıyor.  14 kitabı var. Time dergisinin *Dünyanın En Etkili 100 İnsanı* ve Forbes’in *En Güçlü Kadınlar* listelerine girmiştir.

Thrive : Başarı İçinizdedir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.